Przejdź do:
Goalkeepers
Academy
 
Zapisz się!
Treningi
  • SALA GIMNASTYCZNA

    DNI I
    Grupa:
    Lampard
  • Po

    SALA-SP Nr2

    17.00
    18.30
    Grupa:
    Lampard
    18.30
    20.00
    Grupa:
    Rooney
  • Wt

    SALA-ZS Nr2 (Rutki)

    17.30
    19.00
    Grupa:
    Owen

    SALA-ZS Nr 1

    17.00
    18.30
    Grupa:
    Beckham

    SALA GIMNASTYCZNA

    15.30
    17.00
    Grupa:
    Lampard
  • Śr

    SALA-SP Nr2

    17.00
    18.30
    Grupa:
    Lampard
  • Cz

    SALA-ZS Nr 1

    17.00
    18.30
    Grupa:
    Beckham

    SALA GIMNASTYCZNA

    15.30
    17.00
    Grupa:
    Lampard
  • Pi

    SALA-SP Nr2

    17.00
    18.30
    Grupa:
    Rooney

    SALA-ZS Nr2 (Rutki)

    17.30
    19.00
    Grupa:
    Owen
Trenerzy

  • Robert
    Jadczak


    data urodzenia:
    1970-05-22

    w szkółce od: 2012-07-25

    Grupy treningowe:
    Lampard
    Lampard

  • Hubert
    Lewandowski


    data urodzenia:
    1970-05-23

    w szkółce od: 2012-09-10

    Grupy treningowe:
    Rooney

  • Robert
    Romanowski


    data urodzenia:
    1972-03-28

    w szkółce od: 2014-05-22

    Grupy treningowe:

  • Sebastian
    Jadczak


    data urodzenia:
    1993-10-10

    w szkółce od: 2014-08-01

    Grupy treningowe:
    Beckham

  • Damian
    Makowski


    data urodzenia:
    1989-01-08

    w szkółce od: 2014-08-01

    Grupy treningowe:
    Lampard

  • Agnieszka
    Ferska


    data urodzenia:
    1978-02-02

    w szkółce od: 2012-11-14

    Grupy treningowe:
    Beckham

  • Łukasz
    Ferski


    data urodzenia:
    1977-11-22

    w szkółce od: 2014-09-01

    Grupy treningowe:
    Owen
    Lampard
Obiekty treningowe
  • Hala

    Nawierzchnia:

    Parkiet

    Oświetlenie:

    Pełne

    SALA GIMNASTYCZNA


    ...
  • Hala

    Nawierzchnia:

    Parkiet

    Oświetlenie:

    Pełne

    SALA GIMNASTYCZNA


    ...
  • Boisko zewnętrzne

    Nawierzchnia:

    Sztuczna trawa

    Oświetlenie:

    Pełne

    ORLIK PRZY HALI

    Kopernika 3 ( Orlik SP 3 )
    09-100 Płońsk
    ...
  • Boisko zewnętrzne

    Nawierzchnia:

    Sztuczna trawa

    Oświetlenie:

    Pełne

    ORLIK SIEDLIN

    Siedlin
    09-100
    ...
  • Boisko zewnętrzne

    Nawierzchnia:

    Sztuczna trawa

    Oświetlenie:

    Pełne

    ORLIK PÓŁNOCNA

    ul. Ks.R Jaworskiego przy Gimazjum NR1
    09-100 Płońsk
    ...
  • Hala

    Nawierzchnia:

    Parkiet

    Oświetlenie:



    SALA-SP Nr2

    Wieczorków 30
    09-100 Płońsk
    ...
  • Hala

    Nawierzchnia:

    Parkiet

    Oświetlenie:



    SALA-ZS Nr2 (Rutki)

    ZWM 10
    09-100 Płońsk
    ...
  • Hala

    Nawierzchnia:

    Parkiet

    Oświetlenie:

    Pełne

    HALA-MCSiR

    Kopernika 3
    09-100 Płońsk
    ...
  • Hala

    Nawierzchnia:

    Parkiet

    Oświetlenie:

    Pełne

    SALA-ZS Nr 1

    Sienkiewicza 8
    09-100 Płońsk
    ...
  • Hala

    Nawierzchnia:

    Parkiet

    Oświetlenie:

    Pełne

    SALA-ZS Siedlin

    Siedlin
    09-100 Siedlin
    ...
  • Boisko zewnętrzne

    Nawierzchnia:

    Tartan

    Oświetlenie:



    BOISKO NACPOLSK

    Nacpolsk
    Nacpolsk
    ...
Pogoda na trening

Aktualności: Płońsk

Ważny: MIKOŁAJKI FA 2014

Impreza Mikołajkowa zorganizowana 7 grudnia przez Football Academy Płońsk zgromadziła w hali MCSiR prawie 150 młodych adept&oac...

Ważny: 3 MIEJSCE 2006 W PŁOCKU

Turniej Mikołajkowy w Płocku W sobotę 6 grudnia w hali Politechniki Warszawskiej w Płocku odbył się Mikołajkowy Halowy Tur...

JULEK Z WIZYTĄ W FA PŁOŃSK

W ostatnim czasie swoją obecnością FA Płońsk zaszczycił Julek oficjalna maskotka Football Academy.  Julek niespodziewanie ...

DELTA CUP DLA FA PŁOŃSK

W dniu dzisiejszym w Warszawie został rozegrany halowy turniej DELTA CUP rocznik 2004. W imprezie uczestniczyło 12 drużyn, kt...

EFEKTOWNY AWANS DO MAKROREGIONU MP

W dniu dzisiejszym (26 października) w Gostyninie został rozegrany turniej rewanżowy pierwszego etapu Mistrzostaw Polski Footba...

Aktualności: inne miasta

  • [GK_POLS]
    Trener Dragosz dla „Asystent-... więcej
    [GK_POLS]
    Loża Honorowa FA - Piotr Zieliński... więcej
    [POLSKA]
    Loża Honorowa FA - Piotr Zieliński... więcej
    [GK_Opol]
    Zagraniczne Testy... więcej
  • [GK_Opol]
    Zagraniczny Staz... więcej
    [Bogatyn]
    2 MIEJSCE FA BOGATYNIA W GROMADCE... więcej
    [Busko-Z]
    III Turniej Mikołajkowy PSB Cup 201... więcej
    [Bogatyn]
    Mikołajkowy Turniej Młodzików... więcej
  • [GK_POLS]
    Czy wiesz, że... ? #2... więcej
    [POLSKA]
    Poznaj Naszą Akademię - WAŁBRZYCH... więcej
    [POLSKA]
    MIKOŁAJKI Z FOOTBALL ACADEMY... więcej
    [Michało]
    FINAŁ Szlachetnej Paczki w FA Micha... więcej

Galerie

Wyróznieni Płońsk

  • Maciej
    Margas

    wzór postępów

  • Przemysław
    Anowski

    wzór zachowania

  • Mateusz
    Borawski

    wzór fair play

  • listopad
    Rooney
    Hubert Lewandowski

Bazar

  • Buty Nike rozmiar 35 na orlika

    Do sprzedania używane jeden sezon buty Nike na rzepę, rozmiar 35 (długość wkładki 22cm) na orlika. Stan bdb....



    oddzial:
     Koszalin

    zasięg:
     lokalny

    dostawa:
     odbiór osobisty

    cena: 70 zł

Sklep

  • INFORMATOR FA DLA RODZICÓW - KATALOG

    Informator Football Academy dla rodziców. Liczba stron: 28 Wymiary: 21x21cm Papier: kreda mat 300g (okładka) + 250g (środek) Uszlachetnienie: folia mat + lakier punktowo Doskonale przygotowany materiał informacyjno-reklamowy dla rodziców now...



    cena: 2 zł

Mistrzostwa Polski FA                       MAKROREGIONY

Ostatnio dodane wyniki:


Myślibórz - 2014-11-09

1. Piła   1 : 6   Szczecin
2. Myślibórz   1 : 6   Szczecin
3. Myślibórz   0 : 0   Piła
4. Szczecin   0 : 0   Piła
5. Myślibórz   0 : 0   Szczecin
6. Myślibórz   4 : 3   Piła

Gostynin - 2014-10-26

1. Płock   0 : 2   Płońsk
2. Gostynin   0 : 2   Płońsk
3. Gostynin   2 : 1   Płock
4. Łódź Zachód   0 : 3   Płońsk
5. Łódź Zachód   2 : 0   Gostynin
6. Płock   2 : 4   Łódź Zachód

Bolesławiec - 2014-10-26

1. Legnica   0 : 4   Wałbrzych
2. Bogatynia   7 : 1   Bolesławiec
3. Leszno   6 : 1   Lwówek Śląski
4. Lwówek Śląski   2 : 1   Wałbrzych
5. Legnica   5 : 3   Bolesławiec
6. Lwówek Śląski   1 : 4   Bogatynia
7. Wałbrzych   3 : 1   Bolesławiec
8. Leszno   8 : 0   Legnica
9. Bogatynia   1 : 1   Wałbrzych
10. Lwówek Śląski   4 : 0   Legnica
11. Leszno   9 : 0   Bolesławiec
12. Bogatynia   8 : 0   Legnica
13. Leszno   5 : 1   Bogatynia
14. Lwówek Śląski   5 : 2   Bolesławiec
15. Wałbrzych   2 : 8   Leszno
16. Zgorzelec   0 : 3   Wałbrzych
17. Zgorzelec   0 : 3   Lwówek Śląski
18. Zgorzelec   0 : 3   Leszno

Wybierz region 2005:

Wybierz region 2006+: