Przejdź do:
Goalkeepers
Academy
Stypendium FA Piła
 
Zapisz się!
Treningi
zamknij X
Po

Poniedziałek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:15
    17:45
    Grupa: Rooney - Rooney II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    17:45
    19:15
    Grupa: Lampard - Lampard II

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

  • Hala sportowa SP Salezjańska

    16:15
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    16:15
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham Mini

    Trenerzy: Tomasz Skręta

    Wt

    Wtorek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:00
    17:30
    Grupa: Lampard - Lampard III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

  • Hala PWSZ

    17:30
    19:00
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:30
    19:00
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

  • Hala sportowa SP Salezjańska

    17:00
    18:30
    Grupa: Owen - Owen III

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

    Śr

    Środa

  • Hala PWSZ

    17:40
    18:55
    Grupa: Beckham - Beckham Mini

    Trenerzy: Tomasz Skręta

    17:40
    19:10
    Grupa: Owen - Owen II

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

  • Orlik PWSZ

    16:00
    17:30
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    16:00
    17:30
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    17:30
    19:00
    Grupa: Rooney - Rooney I

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    Cz

    Czwartek

  • Orlik przy ZS nr 2

    15:45
    17:15
    Grupa: Rooney - Rooney II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard II

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

  • Hala PWSZ

    17:30
    19:00
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:30
    19:00
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

  • Hala sportowa SP Salezjańska

    16:00
    17:15
    Grupa: Beckham - Beckham III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    Pi

    Piątek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:00
    17:30
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:30
    19:00
    Grupa: Rooney - Rooney I

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

  • Hala PWSZ

    18:00
    19:30
    Grupa: Owen - Owen II

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    18:00
    19:30
    Grupa: Owen - Owen III

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

  • Orlik PWSZ

    16:00
    17:30
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    • Po

      Orlik przy ZS nr 2

      16:15
      17:45
      Grupa:
      Rooney
      17:45
      19:15
      Grupa:
      Lampard

      Hala sportowa SP Sal

      16:15
      17:30
      Grupa:
      Beckham
      16:15
      17:30
      Grupa:
      Beckham
    • Wt

      Orlik przy ZS nr 2

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Lampard

      Hala PWSZ

      17:30
      19:00
      Grupa:
      Beckham
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Beckham

      Hala sportowa SP Sal

      17:00
      18:30
      Grupa:
      Owen
    • Śr

      Hala PWSZ

      17:40
      18:55
      Grupa:
      Beckham
      17:40
      19:10
      Grupa:
      Owen

      Orlik PWSZ

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Lampard
      16:00
      17:30
      Grupa:
      Owen
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Rooney
    • Cz

      Orlik przy ZS nr 2

      15:45
      17:15
      Grupa:
      Rooney
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard

      Hala PWSZ

      17:30
      19:00
      Grupa:
      Beckham
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Beckham

      Hala sportowa SP Sal

      16:00
      17:15
      Grupa:
      Beckham
    • Pi

      Orlik przy ZS nr 2

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Lampard
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Rooney

      Hala PWSZ

      18:00
      19:30
      Grupa:
      Owen
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Owen

      Orlik PWSZ

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Owen
    Trenerzy

    • Wiesław
      Powalisz


      data urodzenia:
      1962-06-13

      w szkółce od: 2012-03-01

      Grupy treningowe:
      Rooney
      Rooney

    • Ryszard
      Muzioł


      data urodzenia:
      1974-01-16

      w szkółce od: 2010-06-15

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Owen

    • Tomasz
      Skręta


      data urodzenia:
      1982-03-03

      w szkółce od: 2014-03-01

      Grupy treningowe:
      Beckham

    • Damian
      Jendrzejek


      data urodzenia:
      1990-03-12

      w szkółce od: 2013-01-02

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Owen

    • Przemek
      Fillinger


      data urodzenia:
      1979-03-29

      w szkółce od: 2012-04-01

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Beckham

    • Marcin
      Bandurski


      data urodzenia:
      1981-07-16

      w szkółce od: 2011-10-01

      Grupy treningowe:
    Obiekty treningowe
    • Boisko zewnętrzne

      Nawierzchnia:

      Sztuczna trawa

      Oświetlenie:

      Pełne

      Orlik przy ZS nr 2

      Królowej Jadwigi 2
      64-920 Piła
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Hala PWSZ

      Podchorążych 10
      64-920 Piła
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Hala sportowa SP Sal

      Andersa
      64-920 Piła
      ...
    • Boisko zewnętrzne

      Nawierzchnia:

      Sztuczna trawa

      Oświetlenie:

      Pełne

      Orlik PWSZ

      Podchorążych 10
      64-920 Piła
      ...
    Pogoda na trening

    Aktualności: Piła

    Ważny: Nabór dodatkowy - roczniki 2004/200...

    Informujemy, że ogłaszamy nabór dodatkowy dla chłopców i dziewczynek urodzonych w latach 2004-2005. &nbs...

    Ważny: Asortyment FA - zamówienia

    W związku z dużym zainteresowaniem i wieloma pytaniami informujemy, że zamówienia na stroje, dresy, ortaliony oraz gadże...

    Turnieje/eventy/treningi [HARMONOGR...

    Szanowni Państwo, poniżej znajduje się harmonogram turniejów, który będzie na bieżąco aktualizowany. Na około tyd...

    Liga Młodzika [RELACJA]

    Zwycięstwem w ładnym stylu nasi najstarsi reprezentanci zakończyli rundę jesienną w lidze młodzika. W środowym wyjazdowym pojed...

    Zostań wolontariuszem Premier Leagu...

    Zostań wolontariuszem Premier League! Jesteś odważny i ambitny? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie związane z piłką nożną? ...

    Aktualności: inne miasta

    • [Bogatyn]
      AWANS W MISTRZOSTWACH POSLKI FA... więcej
      [POLSKA]
      RUSZYŁY ZAPISY NA ZIMOWY OBÓZ W KAR... więcej
      [Bogatyn]
      ŻACY GRALI W ZGORZELCU... więcej
      [POLSKA]
      Spełniamy marzenie Mateusza!... więcej
    • [Bogatyn]
      EFEKTOWNE POŻEGNANIE JESIENI... więcej
      [GK_POLS]
      RUSZYŁY ZAPISY NA ZIMOWY OBÓZ GK AC... więcej
      [Bogatyn]
      GOŚCINNA BOGATYNIA... więcej
      [Zawierc]
      DRUGA TABLICA MOTYWACYJNA ZAPEŁNION... więcej
    • [Zawierc]
      Górnik Piaski Cup 2014... więcej
      [Bogatyn]
      4 MIEJSCE FA BOGATYNIA W ZAWIDOWIE... więcej
      [POLSKA]
      FOTO STORY FA - POLICJANCI I ZŁODZI... więcej
      [Busko-Z]
      Turniej w Kielcach - rocznik 2003/2... więcej

    Galerie

    Grupy Treningowe

    • Urodziny dziś obchodzi

      Niemodlin
      Zawodnik
      Mateusz Kownacki
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bielsko-Biała
      Zawodnik
      Krystian Tombrowicz
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bogatynia
      Zawodnik
      Klaudiusz Cieniewicz
    • Urodziny dziś obchodzi

      Kalisz
      Zawodnik
      Franciszek Kornacki
    • Urodziny dziś obchodzi

      Opole
      Zawodnik
      Wiktor Pupin
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bolesławiec
      Zawodnik
      Łukasz Baranowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Leszno
      Zawodnik
      Maksymilian Śląski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Nisko
      Zawodnik
      Tobiasz Markowicz
    • Urodziny dziś obchodzi

      Ruda Śląska
      Zawodnik
      Dawid Mleczko
    • Urodziny dziś obchodzi

      Chmielnik
      Zawodnik
      Jakub Lech
    • Urodziny dziś obchodzi

      Szubin
      Zawodnik
      Kacper Śliwiński
    • Urodziny dziś obchodzi

      Tokarnia
      Zawodnik
      Jakub Żbik
    • Urodziny dziś obchodzi

      Płock
      Zawodnik
      Adam Skulski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Kraków Zachód
      Zawodnik
      Adam Wilk
    • Urodziny dziś obchodzi

      Kraków Wschód
      Zawodnik
      Mateusz Piskorz
    • Urodziny dziś obchodzi

      Piła
      Rodzic
      Eugeniusz Dytko
    • Urodziny dziś obchodzi

      Osiek
      Trener
      Krzysztof Zarzycki

    Wyróznieni Piła


    • Brak






      Wyróżnionych zawodników

    • X
      Brak informacji

    Bazar

    • buty korki

      sprzedam buty sems korki rozmiar 32....



      oddzial:
       Piła

      zasięg:
       lokalny

      dostawa:
       odbiór osobisty

      cena: 25 zl. zł

    Sklep

    • Koszulka adidas Tabela 14 - niebieska - Senior

      CLIMALITEŸ Miękki, lekki materiał zapewniający perfekcyjną kontrolę wilgoci. Wyhaftowane logo. Krój dopasowany. 100% Poliester, gęsty splot, 150g Rozmiary: S-2XL Kolor: kobaltowy/biały...



      cena: 59 zł

    Mistrzostwa Polski FA                       MAKROREGIONY

    Ostatnio dodane wyniki:


    Gostynin - 2014-10-26

    1. Płock   2 : 4   Łódź Zachód
    2. Płock   0 : 2   Płońsk
    3. Gostynin   2 : 1   Płock
    4. Gostynin   0 : 2   Płońsk
    5. Łódź Zachód   2 : 0   Gostynin
    6. Łódź Zachód   0 : 3   Płońsk

    Bolesławiec - 2014-10-26

    1. Lwówek Śląski   4 : 0   Legnica
    2. Leszno   5 : 1   Bogatynia
    3. Legnica   5 : 3   Bolesławiec
    4. Lwówek Śląski   2 : 1   Wałbrzych
    5. Zgorzelec   0 : 3   Bogatynia
    6. Leszno   6 : 1   Lwówek Śląski
    7. Bogatynia   7 : 1   Bolesławiec
    8. Leszno   9 : 0   Bolesławiec
    9. Legnica   0 : 4   Wałbrzych
    10. Lwówek Śląski   1 : 4   Bogatynia
    11. Wałbrzych   3 : 1   Bolesławiec
    12. Leszno   8 : 0   Legnica
    13. Bogatynia   1 : 1   Wałbrzych
    14. Lwówek Śląski   5 : 2   Bolesławiec
    15. Wałbrzych   2 : 8   Leszno
    16. Zgorzelec   0 : 3   Lwówek Śląski
    17. Zgorzelec   0 : 3   Leszno
    18. Bogatynia   8 : 0   Legnica
    19. Zgorzelec   0 : 3   Legnica
    20. Zgorzelec   0 : 3   Bolesławiec
    21. Zgorzelec   0 : 3   Wałbrzych

    Opole - 2014-10-25

    1. Opole   1 : 5   Kędzierzyn-Koźle
    2. Kędzierzyn-Koźle   5 : 1   Olszanka
    3. Ruda Śląska   0 : 6   Opole

    Wybierz region 2005:

    Wybierz region 2006+: