Przejdź do:
Goalkeepers
Academy
Stypendium FA Piła
 
 
Zapisz się!
Treningi
zamknij X
Po

Poniedziałek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:15
    17:45
    Grupa: Rooney - Rooney II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    17:45
    19:15
    Grupa: Lampard - Lampard II

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

  • Hala sportowa SP Salezjańska

    16:15
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    16:15
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham Mini

    Trenerzy: Tomasz Skręta

    Wt

    Wtorek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:00
    17:30
    Grupa: Lampard - Lampard III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

  • Hala PWSZ

    17:30
    19:00
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:30
    19:00
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

  • Hala sportowa SP Salezjańska

    17:00
    18:30
    Grupa: Owen - Owen III

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

    Śr

    Środa

  • Hala PWSZ

    17:40
    18:55
    Grupa: Beckham - Beckham Mini

    Trenerzy: Tomasz Skręta

    17:40
    19:10
    Grupa: Owen - Owen II

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

  • Orlik PWSZ

    16:00
    17:30
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    16:00
    17:30
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    17:30
    19:00
    Grupa: Rooney - Rooney I

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    Cz

    Czwartek

  • Orlik przy ZS nr 2

    15:45
    17:15
    Grupa: Rooney - Rooney II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard II

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

  • Hala PWSZ

    17:30
    19:00
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:30
    19:00
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

  • Hala sportowa SP Salezjańska

    16:00
    17:15
    Grupa: Beckham - Beckham III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    Pi

    Piątek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:00
    17:30
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:30
    19:00
    Grupa: Rooney - Rooney I

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

  • Hala PWSZ

    18:00
    19:30
    Grupa: Owen - Owen II

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    18:00
    19:30
    Grupa: Owen - Owen III

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

  • Orlik PWSZ

    16:00
    17:30
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    • Po

      Orlik przy ZS nr 2

      16:15
      17:45
      Grupa:
      Rooney
      17:45
      19:15
      Grupa:
      Lampard

      Hala sportowa SP Sal

      16:15
      17:30
      Grupa:
      Beckham
      16:15
      17:30
      Grupa:
      Beckham
    • Wt

      Orlik przy ZS nr 2

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Lampard

      Hala PWSZ

      17:30
      19:00
      Grupa:
      Beckham
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Beckham

      Hala sportowa SP Sal

      17:00
      18:30
      Grupa:
      Owen
    • Śr

      Hala PWSZ

      17:40
      18:55
      Grupa:
      Beckham
      17:40
      19:10
      Grupa:
      Owen

      Orlik PWSZ

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Lampard
      16:00
      17:30
      Grupa:
      Owen
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Rooney
    • Cz

      Orlik przy ZS nr 2

      15:45
      17:15
      Grupa:
      Rooney
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard

      Hala PWSZ

      17:30
      19:00
      Grupa:
      Beckham
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Beckham

      Hala sportowa SP Sal

      16:00
      17:15
      Grupa:
      Beckham
    • Pi

      Orlik przy ZS nr 2

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Lampard
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Rooney

      Hala PWSZ

      18:00
      19:30
      Grupa:
      Owen
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Owen

      Orlik PWSZ

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Owen
    Trenerzy

    • Przemek
      Fillinger


      data urodzenia:
      1979-03-29

      w szkółce od: 2012-04-01

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Beckham

    • Tomasz
      Skręta


      data urodzenia:
      1982-03-03

      w szkółce od: 2014-03-01

      Grupy treningowe:
      Beckham

    • Marcin
      Bandurski


      data urodzenia:
      1981-07-16

      w szkółce od: 2011-10-01

      Grupy treningowe:

    • Ryszard
      Muzioł


      data urodzenia:
      1974-01-16

      w szkółce od: 2010-06-15

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Owen

    • Wiesław
      Powalisz


      data urodzenia:
      1962-06-13

      w szkółce od: 2012-03-01

      Grupy treningowe:
      Rooney
      Rooney

    • Damian
      Jendrzejek


      data urodzenia:
      1990-03-12

      w szkółce od: 2013-01-02

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Owen
    Obiekty treningowe
    • Boisko zewnętrzne

      Nawierzchnia:

      Sztuczna trawa

      Oświetlenie:

      Pełne

      Orlik przy ZS nr 2

      Królowej Jadwigi 2
      64-920 Piła
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Hala PWSZ

      Podchorążych 10
      64-920 Piła
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Hala sportowa SP Sal

      Andersa
      64-920 Piła
      ...
    • Boisko zewnętrzne

      Nawierzchnia:

      Sztuczna trawa

      Oświetlenie:

      Pełne

      Orlik PWSZ

      Podchorążych 10
      64-920 Piła
      ...
    Pogoda na trening

    Aktualności: Piła

    Ważny: Nabór dodatkowy - roczniki 2004/200...

    Informujemy, że ogłaszamy nabór dodatkowy dla chłopców i dziewczynek urodzonych w latach 2004-2005. &nbs...

    Ważny: Asortyment FA - zamówienia

    W związku z dużym zainteresowaniem i wieloma pytaniami informujemy, że zamówienia na stroje, dresy, ortaliony oraz gadże...

    Turnieje/eventy/treningi [HARMONOGR...

    Szanowni Państwo, poniżej znajduje się harmonogram turniejów, który będzie na bieżąco aktualizowany. Na około tyd...

    Weekendowe turnieje [POWOŁANIA]

    Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Miasteczko Krajeńskie   Grupa Lampard II: 1. Bołbot Maciej ...

    Grupa Rooney I - zmiany

    W związku z udziałem trenera Wiesia w kursie trenerskim UEFA A w listopadzie ulegają zmianie niektóre terminy trenin...

    Aktualności: inne miasta

    • [Bogatyn]
      GOŚCINNA BOGATYNIA... więcej
      [Zawierc]
      DRUGA TABLICA MOTYWACYJNA ZAPEŁNION... więcej
      [Zawierc]
      Górnik Piaski Cup 2014... więcej
      [Bogatyn]
      4 MIEJSCE FA BOGATYNIA W ZAWIDOWIE... więcej
    • [POLSKA]
      FOTO STORY FA - POLICJANCI I ZŁODZI... więcej
      [Busko-Z]
      Turniej w Kielcach - rocznik 2003/2... więcej
      [Kielce]
      Ponownie I miejsce FA Kielce w I et... więcej
      [Bogatyn]
      II EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI FA... więcej
    • [Kielce]
      I miejsce FA Kielce w I etapie MP 2... więcej
      [Bogatyn]
      II URODZINY FA BOGATYNIA... więcej
      [Wejhero]
      Pierwsza drużyna FA Wejherowo!... więcej
      [GK_POLS]
      Loża Honorowa FA - Maciej Skorża... więcej

    Galerie

    Grupy Treningowe

    • Urodziny dziś obchodzi

      Leszno
      Zawodnik
      Tomasz Klabiński
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bielsko-Biała
      Zawodnik
      Mateusz Skiba
    • Urodziny dziś obchodzi

      Nidzica
      Zawodnik
      Adam Żarczyński
    • Urodziny dziś obchodzi

      Krosno Odrzańskie
      Zawodnik
      Konrad Konopski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Gdańsk Morena
      Zawodnik
      Paweł Wiśniewski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Gdańsk Południe
      Zawodnik
      Michał Krzeszowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Piaseczno
      Zawodnik
      Wiktor Kowalczyk
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bogatynia
      Zawodnik
      Natalia Skiba
    • Urodziny dziś obchodzi

      Białystok
      Zawodnik
      Adam Kiryk
    • Urodziny dziś obchodzi

      Chmielnik
      Zawodnik
      Jan Musiał
    • Urodziny dziś obchodzi

      Zamość
      Zawodnik
      Dawid Szczepanek
    • Urodziny dziś obchodzi

      Żagań
      Zawodnik
      Franciszek Malinowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Będzin
      Zawodnik
      Kamil Lukoszek
    • Urodziny dziś obchodzi

      Krosno Odrzańskie
      Zawodnik
      Mateusz Duchnowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bydgoszcz
      Zawodnik
      Piotr Kaszewski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Łódź Zachód
      Zawodnik
      Maciej Młynarczyk
    • Urodziny dziś obchodzi

      Busko-Zdrój
      Zawodnik
      Damian Stachowicz
    • Urodziny dziś obchodzi

      Kraków Zachód
      Zawodnik
      Filip Niewiadomy
    • Urodziny dziś obchodzi

      Legnica
      Zawodnik
      Damian Pachołek
    • Urodziny dziś obchodzi

      Gąbin
      Rodzic
      Piotr Buła

    Wyróznieni Piła


    • Brak






      Wyróżnionych zawodników

    • X
      Brak informacji

    Bazar

    • Halówki Adidas Predito

      Sprzedam halówki Adidas Predito. Buty są nowe, zapakowane w oryginalne pudełko. Rozmiar 36 2/3. Do ceny proszę doliczyć ewentualne koszty przesyłki (ok. 11zł)....



      oddzial:
       Opole

      zasięg:
       ogólnopolski

      dostawa:
       poczta

      cena: 70 zł

    Sklep

    • Roll-up Football Academy - uniwersalny

      Roll-up Football Academy w uniwersalnych barwach szkółki. Wymiary: 200x85cm Mocna aluminiowa kaseta z rozwijaną reklamą Wydruk na materiale blockout (wysokiej jakości materiał) Jakość wydruku 1440 dpi Pakowany w ochronny pokrowiec (torbę...



      cena: 10 zł

    Mistrzostwa Polski FA                       MAKROREGIONY

    Ostatnio dodane wyniki:


    Busko-Zdrój - 2014-10-19

    1. Busko-Zdrój   0 : 0   Busko-Zdrój

    Piaseczno - 2014-10-13

    1.    0 : 0   

    Kędzierzyn-Koźle - 2014-10-12

    1. Ruda Śląska   1 : 2   Olszanka
    2. Kędzierzyn-Koźle   3 : 0   Ruda Śląska
    3. Kędzierzyn-Koźle   4 : 1   Olszanka
    4. Kędzierzyn-Koźle   3 : 2   Opole
    5. Lewin Brzeski   0 : 4   Ruda Śląska
    6. Opole   3 : 1   Olszanka
    7. Olszanka   2 : 0   Lewin Brzeski
    8. Lewin Brzeski   0 : 6   Opole
    9. Lewin Brzeski   0 : 5   Kędzierzyn-Koźle
    10. Ruda Śląska   0 : 3   Opole

    Kielce - 2014-10-12

    1. Busko-Zdrój   1 : 1   Jędrzejów
    2. Kielce   4 : 0   Chmielnik
    3. Jędrzejów   4 : 0   Pińczów
    4. Busko-Zdrój   0 : 0   Chmielnik
    5. Kielce   6 : 0   Pińczów
    6. Chmielnik   0 : 4   Jędrzejów
    7. Pińczów   2 : 1   Chmielnik
    8. Kielce   2 : 1   Jędrzejów
    9. Busko-Zdrój   1 : 1   Pińczów
    10. Kielce   0 : 0   Busko-Zdrój

    Piła - 2014-10-11

    1. Piła   4 : 2   Myślibórz
    2. Piła   1 : 7   Szczecin
    3. Myślibórz   1 : 11   Szczecin

    Chmielnik - 2014-10-05

    1. Busko-Zdrój   1 : 9   Kielce
    2. Jędrzejów   6 : 1   Chmielnik
    3. Chmielnik   1 : 0   Pińczów
    4. Kielce   4 : 0   Jędrzejów
    5. Jędrzejów   6 : 3   Busko-Zdrój

    Wybierz region 2005:

    Wybierz region 2006+: