Szkółka Piłkarska Piła dla dzieci w wieku 4-12 lat - Football Academy


Przejdź do:
Goalkeepers
Academy
Stypendium FA Piła
 
 
Zapisz się!
Treningi
zamknij X
Po

Poniedziałek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:15
    17:45
    Grupa: Beckham - Beckham Mini

    Trenerzy: Tomasz Skręta

    16:15
    17:45
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:45
    19:15
    Grupa: Rooney - Rooney II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

  • Orlik PWSZ

    16:30
    18:00
    Grupa: Beckham - Beckham III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    16:30
    18:00
    Grupa: Owen - Owen III

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard II

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    Wt

    Wtorek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:00
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    Śr

    Środa

  • Orlik PWSZ

    16:00
    17:30
    Grupa: Owen - Owen II

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    16:00
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:30
    19:00
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:30
    19:00
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    19:00
    20:30
    Grupa: Rooney - Rooney I

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    Cz

    Czwartek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:30
    18:00
    Grupa: Beckham - Beckham III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    16:30
    18:00
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard II

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard III

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    Pi

    Piątek

  • Orlik przy ZS nr 2

    16:15
    17:45
    Grupa: Beckham - Beckham Mini

    Trenerzy: Tomasz Skręta

    16:15
    17:45
    Grupa: Owen - Owen II

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    17:45
    19:15
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Ryszard Muzioł

    17:45
    19:15
    Grupa: Owen - Owen III

    Trenerzy: Damian Jendrzejek

  • Orlik PWSZ

    16:00
    17:30
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Przemek Fillinger

    17:30
    19:00
    Grupa: Rooney - Rooney II

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    19:00
    20:30
    Grupa: Rooney - Rooney I

    Trenerzy: Wiesław Powalisz

    • Po

      Orlik przy ZS nr 2

      16:15
      17:45
      Grupa:
      Beckham
      16:15
      17:45
      Grupa:
      Beckham
      17:45
      19:15
      Grupa:
      Rooney

      Orlik PWSZ

      16:30
      18:00
      Grupa:
      Beckham
      16:30
      18:00
      Grupa:
      Owen
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard
    • Wt

      Orlik przy ZS nr 2

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Beckham
    • Śr

      Orlik PWSZ

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Owen
      16:00
      17:30
      Grupa:
      Beckham
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Lampard
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Owen
      19:00
      20:30
      Grupa:
      Rooney
    • Cz

      Orlik przy ZS nr 2

      16:30
      18:00
      Grupa:
      Beckham
      16:30
      18:00
      Grupa:
      Beckham
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard
    • Pi

      Orlik przy ZS nr 2

      16:15
      17:45
      Grupa:
      Beckham
      16:15
      17:45
      Grupa:
      Owen
      17:45
      19:15
      Grupa:
      Owen
      17:45
      19:15
      Grupa:
      Owen

      Orlik PWSZ

      16:00
      17:30
      Grupa:
      Lampard
      17:30
      19:00
      Grupa:
      Rooney
      19:00
      20:30
      Grupa:
      Rooney
    Trenerzy

    • Wiesław
      Powalisz


      data urodzenia:
      1962-06-13

      w szkółce od: 2012-03-01

      Grupy treningowe:
      Rooney
      Rooney

    • Marcin
      Bandurski


      data urodzenia:
      1981-07-16

      w szkółce od: 2011-10-01

      Grupy treningowe:

    • Tomasz
      Skręta


      data urodzenia:
      1982-03-03

      w szkółce od: 2014-03-01

      Grupy treningowe:
      Beckham

    • Ryszard
      Muzioł


      data urodzenia:
      1974-01-16

      w szkółce od: 2010-06-15

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Owen

    • Damian
      Jendrzejek


      data urodzenia:
      1990-03-12

      w szkółce od: 2013-01-02

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Owen

    • Przemek
      Fillinger


      data urodzenia:
      1979-03-29

      w szkółce od: 2012-04-01

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Beckham
    Obiekty treningowe
    • Boisko zewnętrzne

      Nawierzchnia:

      Sztuczna trawa

      Oświetlenie:

      Pełne

      Orlik przy ZS nr 2

      Królowej Jadwigi 2
      64-920 Piła
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Hala PWSZ

      Podchorążych 10
      64-920 Piła
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Hala sportowa SP Sal

      Andersa
      64-920 Piła
      ...
    • Boisko zewnętrzne

      Nawierzchnia:

      Sztuczna trawa

      Oświetlenie:

      Pełne

      Orlik PWSZ

      Podchorążych 10
      64-920 Piła
      ...
    Pogoda na trening

    Aktualności: Piła

    Ważny: HARMONOGRAM TRENINGÓW W OKRESIE ZIM...

    Poniżej zamieszczamy harmonogram treningów w okresie przejściowym oraz zimowym. Prosimy o szczegółowe zapoznanie ...

    Ważny: Turnieje/eventy/treningi [HARMONOGR...

    Szanowni Państwo, poniżej znajduje się harmonogram turniejów, który będzie na bieżąco aktualizowany. Na około tyd...

    II turniej wewnętrzny - Mistrzostwa...

    W ubiegłą sobotę rozegraliśmy drugi turniej w ramach wewnętrznych eliminacji do Mistrzostw Polski Football Academy w kategoriac...

    Weekendowe turnieje [POWOŁANIA]

    LIGA MŁODZIKA   Zespół Football Academy Piła w tym tygodniu pauzuje. RELACJA Z POPRZEDNIEGO MECZU &ndas...

    Grupy Beckham III i Beckham Mini [I...

    Uprzejmie informujemy, że ze względu na specyfikę treningu grup najmłodszych (tj. Beckham III oraz Beckham Mini) i opinię trene...

    Aktualności: inne miasta

    • [Bogatyn]
      KOLEJNE ZWYCIĘSTWA MŁODZIKÓW FA BOG... więcej
      [POLSKA]
      10 000 małych piłkarzy FA!... więcej
      [Bogatyn]
      UDANY WYSTĘP ŻAKÓW FA BOGATYNIA... więcej
      [GK_Opol]
      Jessica na Zgrupowaniu Kadry Polski... więcej
    • [Wejhero]
      Zapraszamy na treningi!!!... więcej
      [POLSKA]
      Wracamy do szkoły – nabory do... więcej
      [Zawierc]
      Inauguracja roku szkolnego 2014/15... więcej
      [GK_Opol]
      Debiut w Narodowej Kadrze ... więcej
    • [Ostrowi]
      Football Academy w Ostrowcu!... więcej
      [Lipsko]
      Football Academy w Lipsku!... więcej
      [POLSKA]
      Znamy zwycięzcę konkursu: Akademia ... więcej
      [POLSKA]
      RUSZA "LECH POZNAŃ FOOTBALL AC... więcej

    Galerie

    Grupy Treningowe

    • Urodziny dziś obchodzi

      Legnica
      Zawodnik
      Szymon Basiura
    • Urodziny dziś obchodzi

      Busko-Zdrój
      Zawodnik
      Mikołaj Ozgowicz
    • Urodziny dziś obchodzi

      Nowy Sącz
      Zawodnik
      Karol Wiejski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Nowy Targ
      Zawodnik
      Konrad Cyrwus
    • Urodziny dziś obchodzi

      Kraków Zachód
      Zawodnik
      Kacper Piotrowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Białystok
      Zawodnik
      Oliwier Wnorowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Legnica
      Zawodnik
      Szymon Lisowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Świecie nad Wisłą
      Zawodnik
      Jakub Urman
    • Urodziny dziś obchodzi

      Łódź Południe
      Zawodnik
      Igor Pacholski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Leszno
      Zawodnik
      Oskar Rzepiela
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bolesławiec
      Zawodnik
      Maciej Konarski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Kraków Wschód
      Zawodnik
      Krzysztof Zielinski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Płock
      Zawodnik
      Dawid Gruszczyński
    • Urodziny dziś obchodzi

      Piła
      Rodzic
      Tomasz Brewczyński

    Wyróznieni Piła


    • Brak






      Wyróżnionych zawodników

    • X
      Brak informacji

    Bazar

    • ADIDAS - Predito LZ TRX FG J , nowe, 38 2/3 , 24,5 cm

      Witam, zapraszam do zakupu nowych butów juniorskich firmy ADIDAS, mają metki , są w kartonie oto opis: "PRZEZNACZENIE NATURALNA NAWIERZCHNIA oraz sztuczna...



      oddzial:
       Warszawa Ursynów

      zasięg:
       ogólnopolski

      dostawa:
       poczta

      cena: 69 zł

    Sklep

    • Koszulka adidas Autheno 12 - niebieska - Junior

      CLIMALITEŸ Miękki, lekki materiał zapewniający perfekcyjną kontrolę wilgoci. Wyszywane logo. Krój Regular. 100% poliester, tkanina nieprująca się, 150 g Rozmiary: 3XS (116), 2XS (140), XS (164); Kolor: kobaltowy/granatowy...



      cena: 47 zł

    Mistrzostwa Polski FA                       MAKROREGIONY

    Ostatnio dodane wyniki:


    Busko-Zdrój - 2014-05-24

    1. Busko-Zdrój   1 : 3   Dąbrowa Tarnowska
    2. Busko-Zdrój   0 : 5   Pińczów
    3. Dąbrowa Tarnowska   2 : 0   Pińczów
    4. Dąbrowa Tarnowska   5 : 0   Wojnicz
    5. Busko-Zdrój   4 : 1   Wojnicz
    6. Pińczów   3 : 1   Wojnicz

    Łódź Północ - 2014-05-01

    1. Łódź Północ   0 : 0   Łódź Północ

    Bielsko-Biała - 2014-04-15

    1. Bielsko-Biała   0 : 0   Bielsko-Biała

    Gostynin - 2014-04-14

    1. Gostynin   1 : 4   Płońsk
    2. Łódź Zachód   1 : 1   Łódź Północ
    3. Łódź Północ   1 : 1   Płońsk
    4. Gostynin   3 : 1   Łódź Zachód
    5. Płońsk   3 : 1   Łódź Zachód
    6. Gostynin   5 : 1   Łódź Północ

    Jastrzębie-Zdrój - 2014-04-06

    1. Kędzierzyn-Koźle   12 : 0   Bielsko-Biała
    2. Jastrzębie-Zdrój   2 : 8   Opole
    3. Opole   3 : 1   Kędzierzyn-Koźle
    4. Jastrzębie-Zdrój   5 : 2   Bielsko-Biała
    5. Kędzierzyn-Koźle   6 : 0   Jastrzębie-Zdrój
    6. Opole   19 : 0   Bielsko-Biała

    Leszno - 2014-04-06

    1. Bogatynia   0 : 6   Leszno
    2. Piła   0 : 2   Szczecin
    3. Piła   1 : 4   Leszno
    4. Bogatynia   6 : 1   Piła
    5. Szczecin   2 : 3   Bogatynia
    6. Leszno   1 : 0   Szczecin

    Legnica - 2013-10-20

    1. Lwówek Śląski   0 : 6   Leszno
    2. Bogatynia   4 : 0   Bolesławiec
    3. Leszno #2   2 : 3   Bogatynia
    4. Legnica   0 : 0   Leszno #2

    Wybierz region:

    Drużyny: