45000 złotych w puli trzeciego sezonu grywalizacji

start / Aktualności

45000 złotych w puli trzeciego sezonu grywalizacji

Jesteśmy na półmetku wrześniowej rywalizacji w trzecim sezonie Grywalizacji Football Academy. Zainteresowanie jest ogromne, graczy coraz więcej, a zaangażowanie niektórych zawodników przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. 

Poznaliście już zmiany w Grywalizacji 3.0 oraz nowe aktywności, za które możecie zdobyć dodatkowe FA Coins. Wiecie też, że warto jest być aktywnym w mediach społecznościowych, bo dzięki temu również można uzyskać zastrzyk punktowy, który pozwoli na zajęcie lepszego miejsca w grupowych, oddziałowych i ogólnopolskich rankingach. 

Świetne zdobycze FA Coins to świetne miejsce w rankingach, a świetne miejsca w rankingach to NAGRODY! Pula nagród w trzecim sezonie Grywalizacji wynosi ponad 45000 złotych! O co więc toczy się rywalizacja? 

Personalizowany strój zawodnika, dedykowana karta znana z gry FIFA czy FABALL to nagrody, które co miesiąc wysyłamy do trzech najlepszych zawodników w ogólnopolskim rankingu grywalizacji. Najlepsi z najlepszych rywalizują ze sobą również o miano zwycięzcy sezonu i ogromną paczkę personalizowanego sprzętu sportowego przygotowanego przez Football Academy Shop

Jesteście ciekawi, co wchodzi w skład takiego zestawu? Śledźcie nasze media społecznościowe, bo nagrody za drugi sezon grywalizacji w naszych szkółkach piłkarskich już wkrótce znajdą się w rękach trzech najlepszych zawodników

SKĄD MAM TO WSZYSTKO WIEDZIEĆ

Szczegółowe informacje znajdziecie w "Informatorze dla rodzica", który świeży, piękny i zaktualizowany znajduje się już w zakładce "ZGODY" w systemie Football Academy lub w naszej apce mobilnej. Przygotowaliśmy go w jasny i przejrzysty sposób, więc z pewnością znajdziecie w nim odpowiedzi na wszystkie punktowe zagadki oraz informacje o nagrodach, poziomach i aktywnościach. 

O szczegóły pytaj także Trenerów i Managera w swoim oddziale. 

To jak? Zostaniesz częścią gry?

<< wstecz dalej >>

udostępnij