Deichmann Mini Mistrzostwa Europy

start / Aktualności

Deichmann Mini Mistrzostwa Europy

Po sobotnich emocjach związanych z Mini Euro, przyszedł czas na kolejną już rozgrywkę z serii Deichmann Mini Mistrzostwa Europy.

W kategorii młodszej, swoje ostatnie mecze w I fazie imprezy do rozegrania miał zespół FRANCJI. W pierwszym pojedynku mierzyliśmy się z Portugalią, która pokonaliśmy gładko 9:0, choć początek meczu nie wskazywał, że pójdzie nam tak dobrze. Drugi mecz to rywalizacja z najmocniejszym zespołem tych rozgrywek, niepokonaną Hiszpanią. Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego jest na chwilę obecną poza zasięgiem naszych „żabojadów” i wszystkich drużyn. Ulegliśmy w tym meczu 6:0 będąc tłem dla rywali, którzy wykorzystali wszystkie nasze błędy.

I Fazę turnieju zakończyliśmy na bardzo dobrym 2 miejscu i w play-offach zmierzymy się z Reprezentacją Holandii. Warto odnotować, że nasz zawodnik Patryk Stypka zanotował 28 bramek co daje mu III miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników turnieju.

Zespół ANGLII w niedzielę miał do rozegrania 5 meczów. Nie był to dobry dzień dla „wyspiarzy”, którzy wysoko ulegli w spotkaniach Z Holandią, Hiszpanią oraz Portugalią. Na osłodę dnia pozostało zwycięstwo z Polską 5:1. Anglia zajmuję na chwilę obecną 7 lokatę a przed nią jeszcze jeden weekend rozgrywek.

Zapraszam do fantastycznej galerii zdjęć:

http://footballacademy.pl/forum2/index.php?action=recent

https://picasaweb.google.com/109793225103384335336/20120513DeichmannCupDzien4?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKjYyaSiosyoWA&feat=directlink

 

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij