Girls power, spryciarze, szansa - grywalizacja w szkółce piłkarskiej

start / Aktualności

Girls power, spryciarze, szansa - grywalizacja w szkółce piłkarskiej

Niby wakacje niby lekko i przyjemnie. Delikatne rozprężenie wyraźnie czuć w wielu ośrodkach w Polsce, a przecież drugi sezon grywalizacji wkracza w decydującą fazę. Ci najbardziej ambitni i najlepiej zorientowani wiedzą, że każda obecność na treningu wakacyjnym to dwa razy więcej punktów niż w sezonie, a w trakcie lata są też inne sposoby na budowanie profilu zawodnika. Z pewnością ogromnym sprytem wykazali się wszyscy ci, którzy spędzają czas na półkoloniach i obozach z Football Academy Camps. Rewelacyjna atmosfera, cała masa jakościowych jednostek treningowych, niecodzienne atrakcje dodatkowe i... boost w grywalizacji. Każdy krajowy obóz to gwarantowane 50 FA Coins i szansa na dodatkowe punkty, które w końcówce sezonu ważą jeszcze więcej. 

GIRLS POWER 

Przechodzimy jednak do podsumowania lipcowej grywalizacji i na dzień dobry niecodzienna sytuacja! W przedostatnim miesiącu drugiego sezonu najlepsza okazała się Zosia Zawadzka z Football Academy Wałbrzych! Bardzo cieszymy się, że piłkarka z Wałbrzycha postanowiła dać przykład wszystkim dziewczynom w sieci Football Academy, że chłopaków można pokonać! ✅ 195 FA Coins zdobytych w trakcie 31 lipcowych dni to świetny wynik, który przejdzie do historii naszego projektu. To również świetny moment na zajęcie pierwszego miejsca, ponieważ zgodnie z regułami Grywalizacji Football Academy skutkuje ono zdobyciem nowiutkiego stroju zawodnika. Po raz pierwszy będzie to komplet z nowej ekologicznej kolekcji EKO FA, który idealnie sprawdzi się w nadchodzącym sezonie 2022/23. 

Tuż za plecami Zosi uplasowało się dwóch fantastycznych piłkarzy z oddziałów, które nie często pojawiają się w naszych raportach, co bardzo nas cieszy! Drugie miejsce i 154 FA Coins to świetny wynik Nikodema Słomkowskiego z FA Szubin, który wyprzedził Franciszka Czoka z Football Academy Nysa o zaledwie trzy FA Coinsy! Jak widać nawet wakacyjna rywalizacja może być niezwykle zacięta i wzbudzić niemałe emocje. Gratulujemy i wyczekujcie swoich nagród. 🪂

ODPARTY ATAK MICHAŁA 

W rankingu trenerów gra toczy się o naprawdę wysoką stawkę. W comiesięcznej rywalizacji do zdobycia są bony do wykorzystania w Football Academy Shop, jednak największe emocje wzbudza ranking sezonowy. Pierwsze trzy miejsca w drugim sezonie grywalizacji to odpowiednio staż zagraniczny, staż krajowy oraz udział w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez Football Academy! 🔥 

Michał Niedzielski - zwycięzca lipcowego rankingu grywalizacji zdobył 640 FA Coins, które pozwoliły mu utrzymać wysokie trzecie miejsce w rankingu sezonowym. Trener FA Zawiercie musi cały czas odpierać ataki trenerów znajdujący się tuż za jego plecami, a jednocześnie z pewnością ma chrapkę na wyprzedzenie na ostatnich metrach trenerów znajdujących się przed nim. Cóż, powtarzamy to cały czas - końcówka będzie niesamowita! Drugie miejsce i 580 FA Coins w lipcu to wynik trenera Daniela Kloski z FA Nakło, który zapowiadał, że jego ośrodek będzie groźny w nadchodzącym sezonie, za co trzymamy kciuki. Na najniższym stopniu podium zameldował się utytułowany trener Football Academy Leszno Jędrzej Sztor, który dopisał do swojego konta 450 FA Coins. 

SZUBIN NIE ODPUSZCZA

Czas upływa nieubłaganie, a oddziały walczą o końcowy sukces. W lipcu ta sztuka udała się ośrodkowi Football Academy Szubin, który dopisał do swojego bilansu aż 3017 FA Coins i wskoczył na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej drugiego sezonu! 😎 Różnica między piątą lokatą a trzecim FA Legnica robi się coraz mniejsza i być może będziemy świadkami foto finishu. Wydaje się, że ośrodki z Opola i Leszna stoczą ze sobą ostateczną batalię o pierwsze dwa miejsca, ale sprawa trzeciego miejsca wciąż pozostaje otwarta dla kilku oddziałów, w tym także FA Bolesławiec. 

W Opolu prawdopodobnie lubią srebro, ponieważ tych drugich miejsc zanotowaliśmy już cały worek. Nie inaczej było w lipcowej grywalizacji, w której z wynikiem 2501 FA Coins ponownie zameldowali się na drugim stopniu podium. Wynik ten ma znaczenie w skali całego sezonu, ponieważ zgodnie z informacją powyżej, drużyna z Opola wciąż ma szansę na zwycięstwo w drugim sezonie, ale będzie to niezwykle trudne, ponieważ przewaga FA Leszno wynosi ponad dziesięć tysięcy FA Coins! ✊ Brązowe krążki w lipcu wywalczyli zawsze ambitni przedstawiciele Football Academy Wałbrzych, którzy pod przewodnictwem Zosi Zawadzkiej wzięli się do roboty pod koniec drugiego sezonu. Czy to zwiastun chęci włączenia się do walki o medale w trzeciej edycji? Mamy taką nadzieję! 

KOLEJNE NAGRODY DO ZDOBYCIA 

Zakończył się kolejny miesiąc grywalizacji, ale sezon wciąż trwa! Nie rezygnujemy z aktywności fizycznej, analizujemy projekt grywalizacji i walczymy o nagrody z kolejnych miesiącach. 

Tu znajdziecie niezbędne informacje (kliknij).

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij