Niedziela pełna emocji!

start / Aktualności

W niedzielę wybraliśmy się na halowe Mistrzostwa OZPN w Lubaszu dla rocznika 2004. Warto zaznaczyć, że połowa chłopców była rok młodsza od pozostałych uczestników Mistrzostw. Mimo różnicy wieku, a także wzrostu nasi podopieczni nie odstawali od starszych kolegów. Gorący doping ze strony rodziców dodał zawodnikom skrzydeł i polecieli oni po brązowe medale.

W meczach grupowych raz zdecydowanie wygrywając i raz przegrywając, wyszliśmy z drugiego miejsca.

Football Academy Piła – Noteć Czarnków 3:0 (Grabowski x 2, Balcewicz)

Football Academy Piła – AP Bambinis Trzcianka 0:1

W półfinale dzielnie walczyliśmy ze Spartą Złotów o wejście do finału i zagranie o prestiżowy tytuł halowego Mistrza OZPN. Nie udało nam się. Stworzyliśmy przewagę na 2:1 i ostatniej minucie pechowo straciliśmy dwie bramki.

Football Academy Piła – Sparta Złotów 2:3 (Grabowski, Jagoda)

W meczu o trzecie miejsce zmierzyliśmy się z Radwanem Lubasz. Radwan miał zdecydowaną przewagę fizyczną, jednak nasi chłopcy nie odpuścili. Mieszko Grabowski z Igorem Opiłowskim stworzyli akcję kilkoma podaniami i mogliśmy już cieszyć się z pięknego gola Igora, który dał nam brązowe medale w Mistrzostwach.

Football Academy Piła – Radwan Lubasz 1:0 (Opiłowski)

Za swoją postawę w bramce należy wyróżnić Wiktora Kokoszyńskiego, który mimo otrzymania silnego strzału w głowę po chwili znalazł się z powrotem w bramce. Wiktor podczas całego turnieju sprawował się wzorowo, a wszyscy byliśmy pod wrażeniem prezentowanych przez niego umiejętności bramkarskich oraz wybronienia rzutu karnego. Ostatecznie bramkarz został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w naszej drużynie. Cała drużyna spisała się bardzo dzielnie, choć emocje czasami brały górę, graliśmy do końca.

Zanim wszyscy się rozjechali, aby uczcić nasz mały wielki sukces udaliśmy się na pizzę, aby jeszcze chwilę cieszyć się wspólnie z małego sukcesu naszych zawodników "smiley"

Football Academy  Piła dumnie reprezentowali: Franek Kanduła, Robert Momot, Wiktor Kokoszyński, Jasiu Kokoszyński, Nikodem Balcewicz, Kuba Skowron, Stasiu Zgaiński, Igor Opiłowski, Dominik Jagoda oraz Mieszko Grabowski.