Nowe twarze, rekordy, 8/12 - grywalizacja w szkółce piłkarskiej

start / Aktualności

Nowe twarze, rekordy, 8/12 - grywalizacja w szkółce piłkarskiej

Myślę maj, słyszę.. Maryla Rodowicz i "To był maj, pachniała Saska Kępa szalonym, zielonym bzem. To był maj, gotowa była ta sukienka i noc się stawała dniem". 😅 Ale maj to również miesiąc matur i w momencie pisania tego tekstu setki tysięcy maturzystów w całej Polsce, piszą swój egzamin maturalny z... matematyki, królowej wszystkich nauk. Na szczęście nasi młodzi sportowcy mają jeszcze sporo czasu do swoich egzaminów dojrzałości, jednak już dziś wiemy, że poznają matematykę, obliczając FA Coinsy brakujące do zdobycia kolejnych poziomów w grywalizacji Football Academy! 

LOADING... 8/12

W tym miejscu musimy się jednak cofnąć o miesiąc do tyłu, ponieważ przedmiotem dzisiejszego raportu grywalizacji jest miesiąc kwiecień, w którym nasi gracze rywalizowali o miano najlepszego zawodnika i trenera oraz wspólnie walczyli o sukces swoje ośrodka. Zanim jednak przejdziemy do rankingu zawodników pragniemy przypomnieć Wam, że za nami już 2/3 sezonu, a w łącznej puli nagród ponad 30000 złotych! Pozostały więc już tylko cztery miesiące, by włączyć się do walki o wspaniałe nagrody dla najlepszych w drugim sezonie grywalizacji (kliknij)

NOWE TWARZE 

Chłopcy, którzy znaleźli się na kwietniowym podium grywalizacji, wyprzedzili nasz pomysł na ten fragment powyżej i sami postanowili się włączyć do walki o końcowy triumf. Trzy debiuty i trzy wyniki powyżej 1000 FA Coins. Można? Można! ✅ 

Pierwsze miejsce i 1061 FA Coins na koncie to rewelacyjny wynik Mikołaja Słowikowskiego z FA Zawiercie, który tym samym wyważył drzwi do sezonowego rankingu i awansował to TOP 10! Z tego wyniku z pewnością cieszy się całe Zawiercie, które wczoraj triumfowało w pierwszym meczu o trzecie miejsce w siatkarskiej Pluslidze, a dziś wskoczyło na szóste miejsce w rankingu sezonu drugiego grywalizacji. Czy będzie podwójne podium❓ Drugie miejsce i 1028 FA Coins to wynik należący do Aleksandra Szeląga z FA Leszno. Tuż za plecami Olka uplasował się Oliwier Marczyński z FA Andrychów, który zgromadził w swoim profilu aż 1010 FA Coins. Wszyscy chłopcy wykonali kawał dobrej roboty w kwietniu i z pewnością zasłużyli na te wyróżnienia. Nagrody są już w drodze! 🪂🪂🪂

TRENERZY Z REKORDAMI 

Kto by się spodziewał, że kwiecień będzie tak dobrym miesiącem? No jak to kto? My! Wystarczy odrobina słońca, wyraźnie dodatnie temperatury i od razu widać różnicę nie tylko w treningu, ale i w Grywalizacji Football Academy. Świadczy o tym fakt, że aby dostać się na podium rankingu trenerów trzeba było uzbierać niemałą liczbę 2213 FA Coins, którą osiągnął Michał Niedzielski z FA Zawiercie. Trener Michał to wręcz weteran naszych raportów i serdecznie dziękujemy mu za zaangażowanie w ten projekt. Tym większy sukces należy przypisać trenerom, którzy okazali się od niego lepsi, a byli to Piotr Fita z FA Bolesławiec (2460 FA Coins) oraz zwycięzca kwietniowego rankingu trenerów - Jacek Partyka z FA Stalowa Wola, który nazbierał okrągłą liczbę 3000 FA Coins! 😎

Jednak grywalizacja nagradza za regularność. Niesamowity wyczyn trenera Jacka jest wart odnotowania, jednak to trenerzy z miejsc drugiego i trzeciego umocnili swoją pozycję w TOP 10 rankingu i z pewnością mają chrapkę na końcowe zwycięstwo! 

POJEDYNEK GIGANTÓW 

Powyższy tytuł jest oczywiście nieprzypadkowy. W kwietniowym rankingu ośrodków całe podium zajęły ośrodki, które znajdują się w TOP 5 drugiego sezonu grywalizacji. 🔥 WOW! 🔥 To się nazywa forma, tak się robi niesamowite wyniki. Pierwsze miejsce i 5673 FA Coins to wynik FA Głogów, które zajmuje aktualnie czwarte miejsce w klasyfikacji sezonowej. Widać tutaj wyraźną chęć na podium, a może nawet na końcowy triumf? Tuż za plecami ośrodka z województwa dolnośląskiego uplasował się multi medalista MPFA - ośrodek Football Academy Leszno, który zgromadził 5403 FA Coins i umocnił się na drugim miejscu w sezonie. Jesteśmy przekonani, że w Opolu atmosfera jak w zespole Manchesteru City, bo bramce wyrównującej Rodrygo - czują, że zwycięstwo może im się wymknąć na ostatniej prostej. Trzecie miejsce i chyba ogromne zaskoczenie tak równą formą przez cały sezon to wynik reprezentantów FA Szubin, którzy dopisali do swojego konta 5258 FA Coins i włączają się do walki o podium w drugim sezonie grywalizacji, tracąc do trzeciego FA Bolesławiec mniej niż 4000 FA Coins! 

Oj będzie się działo na finiszu sezonu! 🔥🔥🔥

KOLEJNE NAGRODY DO ZDOBYCIA 

Zakończył się kolejny miesiąc grywalizacji, ale sezon wciąż trwa! Nie rezygnujemy z aktywności fizycznej, analizujemy projekt grywalizacji i walczymy o nagrody z kolejnych miesiącach. 

Tu znajdziecie niezbędne informacje (kliknij).

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij