PODSUMOWANIE ROKU 2011

start / Aktualności

PODSUMOWANIE ROKU 2011

Koniec starego roku to dla sportowców i ich trenerów czas zasłużonego odpoczynku, ale nie tylko. To także czas przemyśleń i podsumowań tego wszystkiego co wydarzyło się w minionych dwunastu miesiącach. W przypadku FOOTBALL ACADEMY Jędrzejów podsumowanie minionego roku trzeba rozpocząć od września, bo właśnie w tym miesiącu w naszym mieście rozpoczęła funkcjonowanie elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat. Ale po kolei…

Szkółka Piłkarska FA powstała w Jędrzejowie przy współpracy naszych trenerów – Pawła Rybińskiego i Karola Smorąga z Pawłem Równickim- właścicielem i prezesem firmy komputerowej „Laser”. FA Jędrzejów powstała na bazie działającej w minionych latach Szkółki Piłkarskiej Jędrzejów, która została spadkobiercą DEKO-SPORT. Pierwszy trening dla dzieci w DEKO-SPORT Jędrzejów odbył się w październiku 2007 roku. Warto wspomnieć, że od samego początku pod okiem obecnych trenerów FA w szkółce trenują: Bielecki Damian, Dzwonek Karol, Krupa Norbert, Madyś Maciej, Smorąg Jakub i Woźniak Wiktor. Za wytrwałość, zaangażowanie i dążenie do wyznaczonych celów WIELKIE GRATULACJE dla Was chłopaki!!! Pod wcześniejszymi szyldami nasz zespół brał udział w minionych latach w wielu spotkaniach i turniejach piłkarskich, z których największym był międzynarodwy turniej Fragaria Cup w lipcu 2008 r., w miejscowości Presov na Słowacji.

Pierwszy trening już pod szyldem FOOTBALL ACADEMY odbył się 19 września 2011 na boisku Orlik przy ulicy Ogrodowej. Na orliku grupy trenowały przez miesiąc, w ciągu którego udało się nam rozegrać trzy mecze towarzyskie z rówieśnikami i naszymi kolegami z K.S. Naprzód Jędrzejów. Dwa z nich zakończyły się naszymi zwycięstwami- 5:3 i 10:3, natomiast w trzecim meczu padł wynik remisowy 5:5. W spotkaniach brali udział chłopcy z grupy starszej, urodzeni w latach 2000-2002. Od połowy października treningi odbywają się na hali, gdzie chłopcy trenuja podzieleni na dwie grupy wiekowe i w ten sposób przygotowują się do cyklu turniejów halowych. Jako pierwsi na turniej do Kielc wyjechali chłopcy z rocznika 2002 i 2003. Świetna postawa i wspaniałe spotkania jakie rozegrali zawodnicy w Kielcach przyniosły sukces w postaci drugiego miejsca i nagrody indywidualnej dla naszego zawodnika! FA przegrało po emocjonującym finale z Orlętami Kielce 1:2, a organizatorzy i trenerzy innych drużyn doceniły fantastyczną postawę naszego bramkarza Damiana Bieleckiego, którego ogłoszono najlepszym golkiperem turnieju.

Pomimo funkcjonowania FA Jędrzejów od zaledwie czterech miesięcy – jak widać – jest się czym pochwalić. Miejmy nadzieję, że po zakończeniu 2012 roku sukcesów i zdobytych pucharów czy medali będzie znacznie więcej. Jednak najważniejszym i nadrzędnym celem naszego funkcjonowania jest radość i uśmiech na twarzach chłopców po zakończonych treningach i meczach oraz chęć uczestniczenia w naszych zajęciach kolejnych młodych piłkarzy.

W 2011 r. FA Jędrzejów reprezentowali: GRUPA STARSZA - Bielecki Damian, Blicharski Wiktor, Celary Bartłomiej, Dzwonek Karol, Grajek Szymon, Kot Szymon, Kośmider Dawid, Krupa Norbert, Kwapień Wiktor, Madyś Maciej, Nawrot Filip, Pieczaba Paweł, Pieczaba Piotr, Sadowski Sebastian, Smorąg Jakub, Stepień Radek, Strzeszkowski Mateusz, Szewczyk Jakub, Tasak Jakub, Tutaj Radek, Tryl Bartosz, Woźniak Wiktor.

GRUPA MŁODSZA - Kalwarski Filip, Borowiecki Mateusz, Wiewiór Konrad, Jaros Czarek, Żabka Kacper, Iwański Mikołaj, Kaczmarczyk Adrian, Trela Adrian, Nawrot Norbert, Wojciechowski Kacper, Stepień Kacper, Wójcik Konrad, Równicki Filip, Dewerenda Igor, Wieliński Szymon, Cichoń Radek, Mignano Karol, Skrobich Bartosz., Kołtonowicz Kuba, Konieczny Kaper.

 

Wyniki spotkań w 2011 roku:

22.09. FA Jędrzejów - Naprzód Jędrzejów 5:3 (3:3)

Bramki: Krupa-2, Madys, Smorąg, Dzwonek.

 

29.09. FA Jędrzejów - Naprzód Jędrzejów 5:5 (2:1)

Bramki: Smorąg-2, Dzwonek, Stępień, Pelucha.

 

06.10. FA Jędrzejów - Naprzód Jedrzejów 10:3 (7:2)

Bramki: Blicharski-2, Madyś-2, Krupa-2, Smorąg, Stępień, Madyś, Strzeszkowski.

 

10.12. FA Jędrzejów - Spartakus I Daleszyce 5:0

Bramki: Blicharski-2, Sadowski, Grajek, Szewczyk.

 

10.12. FA Jędrzejów - Spartakus II Daleszyce 2:0

Bramki: Strzeszkowski, Blicharski

 

10.12. FA Jędrzejów - Orlęta II Kielce 1:0

Bramka: Strzeszkowski

 

10.12. FA Jędrzejów - Orlęta Kielce 1:2

Bramka: Szewczyk

 Bilans: 7 meczów(5 zwycięstw-1 remis-1 porażka), bramki: 29 zdobytych - 13 straconych.

<< wstecz dalej >>

udostępnij