Regiony, MPFA, czołówka - grywalizacja w szkółce piłkarskiej

start / Aktualności

Regiony, MPFA, czołówka - grywalizacja w szkółce piłkarskiej

Nieco ponad tydzień temu byliśmy świadkami Turnieju Kadr Regionalnych w Jarocinie, a już w tym tygodniu kolejne sportowe emocje i wielki finał IX edycji Mistrzostw Polski Football Academy w Opolu. Nasze sportowe projekty pędzą jak szalone, a sezon wchodzi właśnie w decydującą fazę - już w niedzielę poznamy nowych Mistrzów Polski w kategoriach U-9, U-10 oraz U-11. 

Co to ma wspólnego z grywalizacją? To właśnie sport ma w niej największe znaczenie, a najwięcej FA Coins mogą przynieść najważniejsze osiągnięcia sportowe takie jak medale MPFA właśnie. Tegoroczni Mistrzowie Polski wzbogacą swoje profile zawodników o okrągłe 800 FA Coins, a zdobywcy srebrnych i brązowych medali mogą liczyć odpowiednio na 500 i 300 coinsów. Już sam udział w opolskim finale MPFA to aż 100 dodatkowych coinsów, które wyląduje na kontach 240 zawodniczek i zawodników, którzy awansowali do centralnego etapu imprezy mistrzowskiej. 

Piłka nożna z całą pewnością jest sportem drużynowym, jednak indywidualności odgrywają w nim niebagatelną rolę. Pamiętaliśmy o tym projektując Grywalizację Football Academy, dlatego każde wyróżnienie indywidualne podczas IX Finału MPFA premiowane jest dodatkową liczbą 250 FA Coins! Łatwo licząc, nadchodzący turniej jest okazją do zdobycia nawet ponad tysiąca punktów przez najlepszych zawodników turnieju.

W niedzielę 12 czerwca na przeciw siebie staną zawodnicy, którzy zajmują każde z miejsc w TOP 5 rankingu grywalizacji w sezonie 2021/22. W związku z tym rywalizacja toczyć się będzie nie tylko o medale Mistrzostw Polski, ale również o tytuł najlepszego zawodnika w drugim sezonie Grywalizacji Football Academy! Dodatkowego smaczku z pewnością dodaje fakt, że coinsy za Turniej Kadr Regionalnych przyznane zostaną w czerwcu, co budzi w nas jeszcze większe emocje! Zacieramy ręce i nie możemy się już doczekać pierwszego gwizdka, który wybrzmi w niedzielę punktualnie o godzinie 10:30 w opolskim Centrum Sportu. 

TO BYŁ MAJ

Tymczasem w majowym rankingu grywalizacji pasjonującą walkę o zwycięstwo stoczyli Marek Kudeł (FA Włocławek), Mikołaj Słowikowski (FA Zawiercie) i Jakub Zemlański (FA Warszawa). Różnica pomiędzy pierwszym a trzecim miejscem wyniosła wyłącznie 33 FA Coins, co udowadnia nam, że każdy z chłopców w pełni zasłużył na zwycięstwo. Rzadko zdarza się, że większą uwagę przykładamy do zdobywcy drugiego miejsca od zwycięzcy, ale Mikołaj Słowikowski swoją dobrą postawą a maju, włączył się właśnie do walki o wygranie drugiego sezonu Grywalizacji Football Academy! Ależ emocje szykują się podczas niedzielnych rozgrywek! 

Doskonałe wyniki Marka, Mikołaja i Jakuba przełożyły się także na zdobycie odpowiednio personalizowanego stroju zawodnika, personalizowanej karty zawodnika i piłki FABALL. Gratulujemy! 

PRZEBUDZENIE W KATOWICACH

Niewiele jest przyjemniejszych momentów w życiu codziennym projektu Football Academy, od powstawania nowych oddziałów. Nowy manager, nowi trenerzy i fantastyczne miejsce do pracy z młodymi adeptami piłki nożnej. Jednym z najnowszych miejsc na naszej mapie są Katowice, które zanotowały fantastyczny start i z pewnością mają potencjał na to, by stać się jednym z najlepszych ośrodków Football Academy! W miejscu, gdzie wszystko działa "jak w zegarku" dokładają świetny wynik w grywalizacji! I to sam Trener-Manager Marek Porębski, który zdobywając 849 FA Coins wyprzedził starego wyjadacza naszych rankingów - Michała Niedzielskiego z FA Zawiercie. Podium zamyka Adrian Zieliński, który w stolicy Polski zgromadził aż 735 coinsów. 

LEGNICA ZGŁASZA AKCES

Ciężko nam to wszystko pojąć, ale szykuje się naprawdę spektakularne zakończenie drugiego sezonu grywalizacji. W rankingu zawodników ciasno, w rankingu trenerów wszystko może się wydarzyć, a w rankingu oddziałów do walki o TOP 3 włącza się Football Academy Legnica! Mobilizacja w majowych rozgrywkach z pewnością zrobi wrażenie na każdym - 4062 FA Coins dają aktualnie wysokie piąte miejsce w sezonie 2021/22. Biorąc pod uwagę, że drużynę aktualnego wicemistrza Polski z Legnicy zobaczymy na tegorocznych MPFA, jesteśmy przekonani, że w czubie tabeli może dojść do tarć i przetasowań. Drugie i trzecie miejsce w majowym rankingu ośrodków wywalczyły odpowiednio FA Chojnów i FA Włocławek. Ten drugi ośrodek to pierwszy i historyczny zdobywca nagrody za "Wzór zaangażowania w grywalizację" podczas ostatniego Konwentu Football Academy. Miło Was widzieć w czołówce. 

KOLEJNE NAGRODY DO ZDOBYCIA 

Zakończył się kolejny miesiąc grywalizacji, ale sezon wciąż trwa! Nie rezygnujemy z aktywności fizycznej, analizujemy projekt grywalizacji i walczymy o nagrody z kolejnych miesiącach. 

Tu znajdziecie niezbędne informacje (kliknij).

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij