Skorzystaj z ostatnich dni promocji na obozy piłkarskie!

start / Aktualności

Skorzystaj z ostatnich dni promocji na obozy piłkarskie!

Komu w drogę temu.. niższa cena! Wakacje za pasem, więc wszystkim, którzy nie zaplanowali jeszcze swoich wyjazdów przypominamy, że obniżone kwoty na obozy piłkarskie z Football Academy Camps obowiązują jeszcze tylko przez 10 dni! 

Aż jedenaście różnych wakacyjnych kierunków w siedemnastu dogodnych terminach to tegoroczna bardzo bogata oferta naszych piłkarskich piłkarskich, które rozpoczną się już 27 czerwca w nadmorskim Pobierowie. W świetnie dopracowanym portfolio wyjazdów na nadchodzące lato znajdują się także między innymi Lidzbark, Kozienice i Węgierska Górka. Z pewnością każdy dopasuje ofertę do swoich wymagań. 

NIE SAMYM TRENINGIEM PIŁKARZ ŻYJE

Wakacje z piłką nożną to często największe letnie marzenie dzieci. Obóz, na którym nasz młody adept piłki nożnej znajdzie się z ulubionymi koleżankami, kolegami i świetną kadrą trenerską to mieszanka idealna. Dwa, trzy treningi dziennie, wysiłek, praca nad sportową formą. Jednak czy same treningi to nie za mało? Oczywiście, że tak! Obozy piłkarskie z Football Academy Camps to nie tylko futbolowe zgrupowania, ale również ogromna moc dodatkowych atrakcji, która zadowoli nawet najbardziej wymagających obozowiczów i... ich rodziców. 

Tutaj sprawdzisz ich pełną listę (kliknij). 

JEDNAK OBÓZ TO PRZEDE WSZYSTKIM TRENING 

Decyzja podjęta, wakacje kupione. Co teraz? Trzeba się do nich dobrze przygotować - zarówno do warunków treningowych, jak i czasu spędzanego poza boiskiem piłkarskim. Mamy radę jak zrobić to dobrze i uniknąć niepotrzebnych nerwów. Przygotujcie chcecklistę i bądźcie pewni, że wszystko co powinno znajdzie się w torbie, którą Wasze dziecko zabierze ze sobą na wakacyjny wyjazd. 

Nasza kadra szkoleniowa jest doskonale przygotowana do każdego obozu, dlatego by ułatwić Wam załatwienie wszystkich spraw przygotowaliśmy specjalny artykuł o tym co spakować dziecku na obóz piłkarski (kliknij). 

To jak? Widzimy się na obozie? 

Poniżej znajdziesz pełną ofertę Lato 2022 - w niższej cenie tylko do 31 maja 👇

<< wstecz dalej >>

udostępnij