Sukces sześciolatków Football Academy Leszno

start / Aktualności

Sukces sześciolatków Football Academy Leszno

Sukcesem naszych sześciolatków zakończył się turniej Trzech Miast Football Academy w Legnicy. W turnieju wzięło udział 9 zespołów z trzech zaprzyjaźnionych ośrodków Football Academy. Oprócz Leszna i Legnicy w turnieju wystąpili również młodzi piłkarze z Wałbrzycha. Turniej miał bardzo ciekawą strukturę, gdyż boisko zostało podzielone na trzy części, każda drużyna liczyła trzech zawodników, a rozgrywki prowadzono systemem "każdy z każdym". Łącznie w tym dniu rozegrano 36 meczów. Nasze drużyny wywalczyły w tym turnieju 1, 2, oraz 4 miejsce, za co należą się im duże brawa, najważniejsze jednak jest to, że dzieci świetnie się bawiły przez cały dzień i aktywnie spędziły czas.
Klasyfikacja końcowa:
1. Football Academy Leszno I (w składzie: Patryk Olejnik 22 gole, Brajan Piwosz 4 gole, Mikołaj Koszołko 17 goli)
2. Football Academy Leszno II (Maksymilian Krzewiński 8 goli, Tomasz Klabiński 8 goli, Wiktor Kalbarczyk)
3. Football Academy Wałbrzych I
4. Football Academy Leszno III ( Marcel Juskowiak 8 goli, Mikołaj Jędraszczyk 8 goli, Jakub Zygmanowski 1 gol, Marcin Feledziak 2 gole)
5. Football Academy Legnica I
6. Football Academy Legnica II
7. Football Academy Wałbrzych II
8. Football Academy Wałbrzych III
9. Football Academy Legnica III

Najlepszym strzelcem został Patryk Olejnik z Leszna (22 gole)

Trenerzy Football Academy Leszno dziękują współorganizatorom z Legnicy i Wałbrzycha za wspólną zabawę. Serdeczne podziękowania składamy również rodzicom naszych zawodników za gorący doping i pomoc na turnieju.

Zdjęcia w galerii oraz na Facebooku http://www.facebook.com/FootballAcademyLeszno

<< wstecz dalej >>

udostępnij