Akcja motywacja !

start / Aktualności

Akcja motywacja !

W tym tygodniu naszym podopiecznym z grup Beckham zostały rozdane tablice motywacyjne. Tablice mają na celu motywację naszych podopiecznych do wzorowego zachowania oraz wysokiej frekwencji podczas treningów.


Każdy z zawodników w grupie Beckham (trenera Przemka i Rysia) ma możliwość zdobycia wielkiego „Pucharu Wzorowego Piłkarza”. Wielki Puchar otrzyma piłkarz, który jako pierwszy wypełni swoją tablicę motywacyjną naklejkami. Puchary do zdobycia są oczywiście dwa – jeden w grupie trenera Przemka, drugi w grupie trenera Rysia. Pozostali zawodnicy, którym uda się wypełnić tablicę do końca czerwca, otrzymają drobny upominek.

Jak zdobyć naklejki?

Naklejkę otrzymuje każdy mały zawodnik, który był obecny na treningu. Jest jeden warunek, zawodnik ten nie może otrzymać więcej niż 2 upomnienia od trenera podczas jednych zajęć. W przypadku otrzymania np. 3 upomnień, nasz podopieczny nie otrzyma naklejki.

Uwaga Piłkarze! Podczas naszej akcji motywacyjnej, będzie możliwość uzyskania podczas jednego treningu nawet 2 naklejek np. poprzez odrobienie piłkarskiego zadania domowego bądź konkursu plastycznego. O możliwości zdobycia dwóch naklejek będziecie informowani przez trenera.

 

Piłkarze, to prawdopodobnie Wasza pierwsza szansa na zdobycie pucharu podczas Waszej piłkarskiej przygody. Trzymamy kciuki za dobre zachowanie i wzorową frekwencję!

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij