Misja Football Academy

start / O nas

Misja

Chcemy dla naszych dzieci tego,
o czym sami marzyliśmy.

W naszych szkółkach piłkarskich każde dziecko ma szansę, by osiągnąć sukces. Wychowując i ucząc młodych zawodników gry w piłkę nożną, budujemy w nich wytrwałość i poczucie odpowiedzialności.

Zapisując swoje dziecko na zajęcia piłkarskie w Football Academy masz pewność, iż będzie ono uczestniczyć w treningach piłki nożnej dla dzieci na najwyższym poziomie.

Doskonały kontakt trenerów FA z rodzicami, umożliwia dostęp do informacji o postępach Twoich pociech w nauce i możliwościach rozwoju na poszczególnych polach.

Treningi piłkarskie w Football Academy to świetna okazja, by zachęcić dzieci do uprawiania aktywności fizycznej. Młodzi zawodnicy poznają w praktyce techniki piłkarskie oraz jak wygląda praca w grupie, która jest tak ważna na boisku.

Szkolenia małych zawodowców to nie tylko zaszczepianie w nich chęci do sportu, ale także inwestycja w ich wyobraźnię czy kreatywność na boisku i w codziennym życiu.

Dzieci poprzez styczność z piłką nożną, uczą się odpowiednich postaw i dostrzegają czym jest gra fair play, a co za tym idzie jak można rozwiązywać pojawiające się problemy.

Cele

WYCHOWYWANIE PIŁKARZY – TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI

PODNOSZENIE POZIOMU SPORTOWEGO I ORGANIZACYJNEGO MŁODZIEŻOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W POLSCE I EUROPIE

SPRAWIANIE, BY PIŁKA NOŻNA DAWAŁA RADOŚĆ KAŻDEMU

DO ZOBACZENIA NA TRENINGU!