Aż 10 wyjątkowych nagród do wzięcia w katalogu "FA Payback"!

start / Aktualności

Aż 10 wyjątkowych nagród do wzięcia w katalogu "FA Payback"!

To prawdziwe szaleństwo! Gdy na początku tego roku odkrywaliśmy przed Wami naszą pilnie strzeżoną tajemnicę, nie spodziewaliśmy się, że fizyczne FA Coins, aż do tego stopnia opanują sieć Football Academy! Dziesiątki tysięcy złotych monet zalały Polskę i skryły się w Waszych sakiewkach, w oczekiwaniu na kolejną z naszych deklaracji - katalog produktów, na które będziecie mogli je wymienić. 

FIZYCZNE FA COINS

Dla nas niemożliwe nie istnieje! Po tym jak udało nam się skutecznie przenieść świat realny do wirtualnego, postanowiliśmy zadziałać w odwrotną stronę. FA Coins, czyli nasza unikatowa waluta, która dotychczas dostępna była wyłącznie w internecie, przybrała teraz formę namacalnego środka płatniczego. Fizyczne FA Coins to monety, które już dziś możecie zdobyć za obecność na treningu, ale już wkrótce lista aktywności, za które je otrzymacie zdecydowanie się wydłuży.

Uważnie śledźcie nasze media społecznościowe i wypatrujcie kolejnych możliwości do wypchania Waszych sakiewek złotymi monetami! 

KATALOG FA PAYBACK 

Gdy wiemy już jak zdobyć fizyczne FA Coins, nadszedł czas by poznać zawartość katalogu, który skrywa 10 nagród, które tylko czekają na to, by wybrać się w podróż właśnie do Was! 

"Katalog FA Payback" to prawdziwa rewolucja w dziecięcej piłce nożnej. Po grywalizacji, która nie do poznania zmieniła świat Football Academy, zdecydowaliśmy się na kolejny krok, który wyznacza trendy i który sprawia, że czas, wysiłek i upór zainwestowane w rozwój piłkarskich umiejętności mogą zwrócić się nie tylko w sportowej dyspozycji czy fantastycznym wirtualnym profilu zawodnika w Grywalizacji Football Academy, ale także w postaci namacalnych nagród.

Zobacz "Katalog FA Payback"

JAK ODEBRAĆ NAGRODĘ?

To najprostsza i zdecydowanie najprzyjemniejsza część całej zabawy! Wystarczy, że ⤵️

1️⃣ Zbierzesz wymaganą liczbę fizycznych FA Coins! 

2️⃣ Wydrukujesz i wypełnisz "Formularz odbioru nagrody"

3️⃣ Zabezpieczone i policzone FA Coins oraz formularz prześlesz na koszt własny do siedziby FA Shop, na adres podany w formularzu. 

4️⃣ Następnie zespół FA Shop zweryfikuje zgłoszenie i w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, odeśle do Ciebie wybrany przedmiot. 

5️⃣ Et voilà! Pozostało już tylko cieszyć się wspaniałą nagrodą! 

Regulamin promocji dostępny jest tutaj ➡️ https://fa-shop.pl/odbierz-nagrody

<< wstecz dalej >>

udostępnij