Będzie się działo!

start / Aktualności

Będzie się działo!

Zima powoli do nas nadchodzi, ale to nie znaczy że będzie tylko zimno, szaro i ponuro. Zawodników Football Academy Leszno w najbliższym czasie czeka bardzo dużo emocji.

Już w najbliższą niedzielę (11.11.2012r.) w Lesznie odbędzie się turniej dla sześciolatków "Football Academy Leszno Cup 2012". Wystąpią w nim 3 drużyny FA Leszno oraz zaproszona druzyna Oranje Poznań, współpracująca z holenderskim klubem SC Veendam.

Od 16 do 18 listopada 3 drużyny FA Leszno wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju w Głuchołazach. Będą to zawodnicy z roczników 2000-2001, 2002-2003 oraz 2004-2005. Przeciwnikami naszych zespołów będą m.in: FK Jesenik oraz Śląsk Wrocław.

25 listopada odbędą się Mistrzostwa Football Academy Leszno. Drużyny złożone z naszych zawodników z roczników 2003-2000 zagrają w dwóch grupach o zwycięstwo w turnieju.

Grudzień zaczynamy mocnym uderzeniem, ponieważ w pierwszą niedzielę miesiąca odbędzie się "Turniej Trzech Miast Football Academy" dla dzieci z rocznika 2005 i młodszych. Football Academy Leszno w tym turnieju będą reprezentować: jedna drużyna z rocznika 2005 oraz dwie z rocznika 2006. W turnieju zagrają również FA Wałbrzych oraz FA Legnica.

6, 7 i 8 Grudnia to wewnętrzne turnieje Mikołajkowe dla naszych podopiecznych.

16.12.2012r. to wyjazd do Opola na turniej „Bolton Wanderers Players Cup 2012” dla dzieci z rocznika 2004 i młodszych. W turnieju wezmą udział drużyny Football Academy z całej Polski.
GOŚĆ SPECJALNY!
David Bailey - szef Międzynarodowej Akademii Boltonu - Bolton Wanderers International Soccer Schools.
Na zaproszenie Football Academy, David Bailey przylatuje do Opola, aby być obserwatorem turnieju o Puchar Graczy Boltonu i osobiście wybrać najlepszą drużynę, najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca oraz najlepszego bramkarza zawodów.
Wyboru wyróżnionych graczy nasz gość dokona na podstawie dokładnej obserwacji, bazując na swoim bogatym, długoletnim doświadczeniu w selekcji zawodników na całym świecie.

Nowy rok przyniesie jeszcze więcej turniejów, wyjazdów i pozytywnych sportowych emocji.

<< wstecz dalej >>

udostępnij