BOLTON CAMP Wronki 2012 RELACJA

start / Aktualności

BOLTON CAMP Wronki 2012 RELACJA

Relacja Bolton Camp.

 

 

W dniach 21-23 września 2012 odbył się Bolton Camp we Wronkach. To były 2 dni konfrontacji angielskiej myśli szkoleniowej z rozwiązaniami stosowanymi w Polsce.

Trenerzy oddziału w Legnicy – Piotr Radomski oraz Maciej Białas wzięli udział w szkoleniu z metod treningowych oraz rozwoju dzieci w piłce nożnej w Anglii. Była to niezwykła okazja wzbogacenia informacji oraz warsztatu trenerskiego. Wiele wynieśliśmy z tego szkolenia, obserwacja profesjonalnie wykonywanej pracy, uczestnictwo w panelach dyskusyjnych dla trenerów, wykłady Angielskiej myśli szkoleniowej, to nasz nowy zasób wiedzy, który będziemy wdrażać podczas treningów prowadzonych w naszym Legnickim oddziale.

 

Główną osobistością był David Bailey - szef Bolton Wanderers International Soccer Schools, któremu towarzyszyli Cliff Talbot i Steven Carroll.  David dał się poznać z niezwykle stanowczego charakteru, głośnych angielskich komend, żelaznych zasad dyscypliny i ogromnej charyzmy.

Sesje dla bramkarzy prowadzone były przez Sergeya Shipovskiyego. Jako trener bramkarzy współpracował min. z Pogonią Szczecin, GKS-em Katowice czy Polonią Warszawa. W swojej szkółce prowadził takie sławy jak Radosław Majdan, Sławomir Olszewski, czy Jacek Banaszyński.

Dzieci przebywające na Campie mieli niepowtarzalną okazję zaprezentowania swoich umiejętności ekspertom z Anglii. Oprócz samych treningów uczestnicy mieli możliwość porównania swoich piłkarskich wyników ze standardami obowiązującymi w Anglii.

David dawał chłopcom jasno do zrozumienia, jak wielką pracę trzeba wykonywać od najmłodszych lat aby móc osiągnąć profesjonalny poziom.

Po raz kolejny dzięki Football Academy oraz Lechowi Poznań trenerzy Bolton Wanderers F.C. przeprowadzili profesjonalne treningi piłkarskie dla najmłodszych piłkarzy w Polsce.

 

Źródło : http://www.boltoncamp.pl/ , http://www.footballacademy.pl/

 

Z Piłkarskimi Pozdrowieniami Zespół Football Academy Legnica.

<< wstecz dalej >>

udostępnij