Bolton Camp Wronki 2013

start / Aktualności

Bolton Camp Wronki 2013

Trener Piotr Radomski Football Academy Chojnów wziął udział w 6 już edycji Bolton Camp, który odbył się na obiektach Amici we Wronkach. Piotr Radomski na Bolton Campie otrzymał ogromną szanse podniesienia swoich umiejętności pełniąc funkcję asystenta trenerów z Anglii w grupie z rocznika 2004-2003 wspólnie z Ryszardem Muziołem z Football Academy Piła. Były to 3 dni pełne piłkarskich wrażeń pod okiem trzech angielskich trenerów z klubu Bolton Wanderers F.C. Dave Bailey, Cliff Talbot oraz Lee Bennet . Z bramkarzami pracował niezwykle doświadczony trener Sergey Shipovskly. 

Zawodnicy zostali zameldowani w hotelu Olympic, w którym jeszcze jakiś czas temu mieszkała na zgrupowaniach Reprezentacja Polski oraz takie kluby jak Malaga C.F. czy Atletico Madryt.
Drugi dzień to 3 poranne sesje treningowe, każda z innym angielskim trenerem, w których dominowały prowadzenie, przyjęcie oraz podania piłki. Gdy zawodnicy skończyli pierwszy trening przyszedł czas na testy piłkarskie w standardach Bolton Wanderers F.C. Następnie odbył się panel dyskusyjny dla trenerów, którego głównym tematem było funkcjonowanie i organizacja klubu oraz profilowanie zawodników. Wieczorem odbyły się drugie zajęcia treningowe już przy sztucznym oświetleniu na głównym stadionie Amici Wronki.
Trzeci dzień to kolejne 2 sesje treningowe, w których głównie dominowały gry zgodnie z filozofią 4vs4 oraz panel dyskusyjny, który poprowadzili trenerzy z Anglii. Po treningu wszyscy uczestnicy spotkali się w sali konferencyjnej, gdzie zostały wręczone certyfikaty. 

Podsumowując Bolton Camp Wronki 2013 dla dzieci to bardzo duża dawka pozytywnych emocji, możliwość trenowania pod okiem wspaniałych szkoleniowców oraz nabycie nowych umiejętności. Dla trenerów natomiast to możliwość podpatrywania szkoleniowców, jednych z najlepszych w swoim fachu, podnoszenie swoich kwalifikacji oraz duża dawka wiedzy, która na pewno zaprocentuje w przyszłości. 

""

 

Z piłkarskimi pozdrowieniami 

Zespół Football Academy Chojnów 

<< wstecz dalej >>

udostępnij