Bolton Players CUP 2012

start / Aktualności

Bolton Players CUP 2012

              W dniu 16.12.2012 zawodnicy Football Academy Legnica rozegrali kolejny turniej Bolton Players Cup 2012. Był to turniej wyjątkowy ponieważ głównym obserwatorem był Szef akademii Boltonu David Bailey. W Opolu głównym założeniem turnieju była gra polegająca na nie skupianiu się na wyniku co powoduje niepotrzebny stres u młodych zawodników, lecz uzdatnianie swoich jak najlepszych możliwości poprzez swobodne rozgrywanie meczów. Waleczna gra naszego zespołu sprawiła, że Szef akademii Boltonu przyznał 2 nagrody specjalne dla zawodników Football Academy Legnica. Sytuacja miała miejsce podczas meczu z Lewinem Brzeskim gdzie 30 sekund przed końcem meczu, w którym nie wykorzystaliśmy co najmniej 6 dogodnych sytuacji podbramkowych zawodnik z Lewina oddał bardzo mocny strzał z za pola karnego i nasz bramkarz Maks Frydrychowicz sparował niefortunnie bardzo ciężką do obrony piłkę, która znalazła drogę do bramki. Na twarzy bramkarza pojawiły się łzy i po ostatnim gwizdku sędziego schodzący ze spuszczoną głową Maks usłyszał od kolegi z drużyny Janka Dudy, który poklepał kolegę po plecach i powiedział – „ nic się nie stało Maks gramy dalej, głowa do góry”. Ten piękny gest Jasia został zauważony przez Davida i chłopcy zostali uhonorowani za godną postawę na boisku do naśladowania. Brawo chłopcy!!!

 

 

Wyniki : FA Legnica – FA Niemodlin 1-3 FA Wałbrzych- FA Legnica 2-0 FA Legnica – FA Lewin 0-1 FA Legnica – FA Dąbrowa 0-1 FA Żory – FA Legnica 1-2

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Duda, Dominik Terelak, Filip Ignaczak, Maks Frydrychowicz, Krzyś Sinanis, Miłosz Czupryński, Konrad Nowak, Konrad Kuliński, Jan Duda, Dawid Ziemba, Szymon Basiura, Mateusz Żychoniuk.

Trenerzy : Piotr Radomski, Maciej Białas.

Fotorelacja : Beata Sękowska, Mariusz Żychoniuk

Po raz kolejny główne podziękowania kierujemy do RODZIÓW  bez, których tak dużego zaangażowania, nie udał by się wyjazd do Opola. Serdecznie Państwu dziękujemy!!!

 

 

Z piłkarskimi pozdrowieniami

Zespół 

""

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij