Buzzer beater, złoty tłok i kolekcjonerzy pudeł - grywalizacja w lutym

start / Aktualności

Buzzer beater, złoty tłok i kolekcjonerzy pudeł - grywalizacja w lutym

Najkrótszy miesiąc w roku za nami, a to oznacza, że minęły już dwa pełne miesiące 2021 roku. Niedawno zawieraliśmy ze sobą pakty, składaliśmy zuchwałe postanowienia noworoczne, a już wielkimi susami zbliżamy się do tak upragnionej przez wszystkich wiosny. Jednak zanim ona nadejdzie - wróćmy do tematu postanowień. Mamy nieodparte wrażenie, że co poniektórzy z Was jako jedną z głównych misji, wybrali sobie podciągnięcie się w grywalizacyjnych klasyfikacjach!

Pościgi, strzelaniny (oczywiście goli 😉⚽) i sporo adrenaliny zagwarantowała nam w lutym Grywalizacja Football Academy. Jesteście ciekawi kto tym razem był najlepszy? 

RANKING ZAWODNIKÓW

Raport grywalizacji rozpoczynamy od naszego ulubionego rankingu młodych, piłkarskich talentów, których klasyfikacja ułożyła się w taki sposób, że nie wymyśliłby tego sam Dan Brown! Sprinterski finish biegaczy, zwycięski buzzer beater w meczu NBA czy bramka z rzutu wolnego w ostatniej akcji finału  piłkarskiej Ligi Mistrzów? Nie! To Grywalizacja Football Academy i niezwykła walka trzech zdeterminowanych piłkarzy, którzy zdobyli odpowiednio 160, 159 i 158 FA Coins! Kojarzycie tą scenę z filmu animowanego "Cars", gdy Zygzak McQueen na ostatnim okrążeniu wyścigu o "złoty tłok" wystawia język i doprowadza do potrójnego remisu? Mniej więcej takie zakończenie miała rywalizacja o tytuł najlepszego piłkarza w lutym, ale tutaj rywalizację na swoją korzyść zdołał rozstrzygnąć Dawid Kurek z FA Łódź Zachód, który tuż za swoimi plecami pozostawił Jana Krzaczkowskiego reprezentującego FA Lubaczów oraz Błażeja Dubackiego z Włocławka. 

RANKING TRENERÓW

Dominacja? Deklasacja? Prym? Ranking trenerów z przewagą aż 244 FA Coins wygrywa Rafał Bobrowski z FA Włocławek. Czyżby trener Rafał odkrył jakąś tajemną wiedzę, czy może to chwilowa niedyspozycja jego konkurentów? Przekonamy się już za miesiąc. Zaszczytne drugie miejsce wywalczył trener Arkadiusz Kwella z nieustępliwego FA Chełmno, który najwidoczniej postanowienia noworoczne wziął sobie głęboko do serca. Przewodzi stawce również w marcu i wygląda na to, że za wszelką cenę będzie chciał poprawić wynik z lutego. Na trzecim miejscu zameldowało się, aż dwóch szkoleniowców - Jakub Wesołowski z FA Łódź Południe oraz Jarosław Zima, kolejny przedstawiciel FA Chełmno. Panowie do ostatniego dnia starali się samodzielnie zaatakować najniższy stopień podium, ale jak widzimy Zima nie chce dać za wygraną! 😇

RANKING OŚRODKÓW

Ile czasu musiało upłynąć, by pierwszy, macierzysty ośrodek Football Academy zwyciężył w rankingu grywalizacji? Pięć miesięcy! I na taką ocenę zasłużyli zawodnicy, trenerzy i manager FA Opole, którzy w lutym punktowali na piątkę z plusem, przekraczając magiczną granicę tysiąca FA Coins (1002). Co prawda sympatyczni reprezentanci województwa opolskiego pojawiali się w każdym dotychczasowym raporcie grywalizacji, ponieważ to właśnie oni dumnie prezentują rankingowe grafiki, ale teraz w końcu zmotywowali się i awansowali na sam szczyt klasyfikacji Oddziałów! Mamy jednak wrażenie, że show kradnie zdobywca drugiego miejsca - Football Academy Włocławek, które zameldowało się w każdym z dzisiejszych rankingów - CÓŻ ZA FORMA WE WŁOCŁAWKU! Jak tak dalej pójdzie to broniący się przed spadkiem z koszykarskiej Energa Basket Ligi Anwil, będzie musiał zacząć się bać o miano najpopularniejszego klubu w jednym z najstarszych miast w Polsce. Trzecie miejsce i dorobek na poziomie 648 FA Coins to wynik FA Łódź Zachód, które zalicza drugie "pudło" w lutowym raporcie. Dobra robota! 

Pobierz APKĘ FA -> https://bit.ly/apka-FA 

"1% z pasją" -> https://bit.ly/1-FA 

Jedź na obóz -> http://bit.ly/obozy_FA 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij