Czas rozpocząć kolejną dekadę! Ruszają zapisy do XI edycji MPFA

start / Aktualności

Czas rozpocząć kolejną dekadę! Ruszają zapisy do XI edycji MPFA

Trzy kategorie wiekowe, dwadzieścia cztery drużyny, osiemdziesiąt cztery mecze, setki strzelonych gole i trzech starych-nowych mistrzów Polski - to liczby X Finału Mistrzostw Polski Football Academy, który jest już historią. Już dziś ruszają zapisy do XI edycji tej imprezy, która otwiera kolejny dziesięcioletni cykl tych prestiżowych rozgrywek. 

W mistrzostwach Polski sezonu 2023/24 wystąpią drużyny w trzech kategoriach wiekowych - U9 z debiutującym rocznikiem 2015, U10 z docelowym rocznikiem 2014, w którym tytułu bronić będzie FA Leszno oraz w kategorii U11 (2013), w której o kolejny puchar powalczy rewelacyjne Football Academy Stalowa Wola, której rocznik 2013 zgarnął do tej pory dwa złote medale.

Zapisy do etapu mikroregionalnego XI Mistrzostw Polski Football Academy rozpoczną się już dziś tj. w we wtorek 5 września 2023 roku i potrwają do niedzieli 24 września włącznie.

W nadchodzącym sezonie liczymy na rekordową frekwencję i udział kilkuset drużyn, które staną do walki o miano tej najlepszej. Całość rozgrywek już od etapu mikroregionalnego objęta jest szerokim skautingiem, w który zaangażowani są trenerzy Kadr Regionalnych i Kadr Polski Football Academy, skauci FASE oraz skauci Sportingu Clube de Portugal. Mistrzostwa Polski Football Academy są jednym z najważniejszych etapów selekcji do Kadr Polski FA. Nie przegapcie okazji na to, by znaleźć się w notesach naszych skautów. 

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz warunki udziału w imprezie mistrzowskiej posiadają Managerowie oddziałów Football Academy.

<< wstecz dalej >>

udostępnij