Człowiek orkiestra gra na bardzo trudnym terenie - TRIP PO SIECI

start / Aktualności

Człowiek orkiestra gra na bardzo trudnym terenie - TRIP PO SIECI

Prowadzi ośrodek od 2021 roku, będąc jednocześnie trenerem wszystkich grup. Treningi ma codziennie - od poniedziałku do piątku, a tworzenie akademii łączy z pracą w szkole. Kolejny TRIP PO SIECI odbyliśmy w jednym z najludniejszych miast w Polsce, w którym oddział Football Academy Katowice prowadzi Manager Marek Porębski. 

"Oddział w Katowicach jest świetnym przykładem na to, że nawet na tak trudnym rynku śląskiej piłki, gdzie konkurencja jest naprawdę spora, może z powodzeniem działać ośrodek Football Academy. Za każdym sukcesem stoją bowiem odpowiedni ludzie dopasowani do stanowiska. Marek niewątpliwie jest tego świetnym przykładem" - powiedział dyrektor ds. rozwoju sieci Krzysztof Łoś. 

Zgodnie z tradycją spotkanie Managera z Krzysztofem rozpoczęło się od wspólnego lunchu oraz rozmów na tematy dotyczące funkcjonowania oddziału. "Było to bardzo miłe spotkanie, z którego znów mogłem wyciągnąć dla siebie jakieś przydatne informacje, potrzebne do funkcjonowania akademii oraz opowiedzieć i pokazać jak FA funkcjonuje w Katowicach. Na początku lunch i rozmowa, następnie trening na boisku" - powiedział Marek Porębski, którego zapytaliśmy także o przepis na sukces i dalsze plany oddziału w sercu województwa śląskiego. "Przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy, a dodatkowo otwartość na różne ciekawe pomysły i rozwiązania, chęć rozwoju oraz współpraca z całą rodziną FA. Po wakacyjnym odpoczynku skupiam się na dalszym rozwój ośrodka, kampanii naborowej i otwarciu nowych grup treningowych" - zakończył Manager FA Katowice. 

 

"Marek to człowiek orkiestra i osoba pełna pasji. Świetnie radzi sobie z łączeniem funkcji managera i trenera. Jak trzeba to potrafi także zrobić świetne zdjęcie z treningu, czego dowody obserwujemy na fanpage`u oddziału. Mając okazję obserwować jednostkę treningową, mogłem zobaczyć co jest kluczem do sukcesu każdego ośrodka, czyli specyficzna więź łącząca zawodników z trenerem, która okraszona jest dozą przyjaznej atmosfery i dyscypliny. To mają również Katowice i taki trening jest najlepszą formą reklamy całej szkółki" - zakończył Krzysztof. 

Na koniec możemy zdradzić, że Football Academy Katowice wzięły również udział w projekcie "Poznaj nasze akademie". Już wkrótce wyniki tego spotkania znajdą się na naszym kanale na YouTube (kliknij)

Za Marka i całe Katowice trzymamy mocno kciuki! ✊

<< wstecz dalej >>

udostępnij