Czy jest tu ktoś, kto nie lubi dostawać PREZENTÓW?

start / Aktualności

Czy jest tu ktoś, kto nie lubi dostawać PREZENTÓW?

Wszyscy kochamy dostawać prezenty. Nawet jeśli ktoś mówi, że nie lubi - to lubi 😅 i w głębi duszy zawsze ucieszy się z upominku.

Często większym problemem jest podjęcie decyzji o wyborze idealnego podarku. Dlatego jakiś czas temu przygotowaliśmy pozycję idealną dla każdego młodego piłkarza czy większego fana piłki nożnej, która zrobiła w FA Shopie prawdziwą furorę - KARTĘ ZAWODNIKA.

Ale czy tylko chłopcy grają w piłkę nożną, a tylko mężczyźni się nią pasjonują? Oczywiście, że nie! Kobiety to niezwykle ważna część piłkarskiego świata, dlatego przez zbliżającym się 8 marca świętem zaprojektowaliśmy wersję GIRL naszej karty, która świetnie sprawdzi się jako dodatek do bukietów na Dzień Kobiet! 

Kartę przy zamówieniu należy spersonalizować - wgrywając zdjęcie, podając imię, wybierając narodowość i ulubiony klub piłkarski (pewnie wybierzecie FA 😉) oraz wpisując odpowiednie atrybuty! Uwierzcie nam, że ten prezent kapitalnie wygląda zarówno na ścianie, jak i na Instagramie! 

Zobacz walentynkowe wideo z Zosią i Milankiem! https://youtu.be/AfPReZR5bD8 

Tylko w tym tygodniu wszystkie karty zawodnika wyjątkowej cenie 75 złotych! Prezent na Dzień Kobiet i Międzynarodowy Dzień Mężczyzn wybrany? 😉

Tutaj złożysz zamówienie -> https://fa-shop.pl/karty-zawodnika 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij