Deichmann - informacja od organizatora.

start / Aktualności

Deichmann - informacja od organizatora.

Witam, dziele się z Panstwem informacja jaka dzisiaj dostałam od Pana Andrzeja - organizatora Deichmanna.

Drodzy Trenerzy i Rodzice

W związku z sytuacjami do jakich doszło podczas ostatnich weekendów czuję się zmuszony przypomnieć o kilku zasadach naszego turnieju:

1. Gramy tylko dziećmi zgłoszonymi na listach drużynowych i przypisanymi do poszczególnej drużyny; w przypadku braków w składzie dopuszczalnym jest za zgodą trenera przeciwnej drużyny dobrania sobie zawodnika lub ew. dwóch do 6 jednak zawsze z drużyny potencjalnie słabszej a nie mocniejszej. W przypadku braku zgody drugiej strony mecz będzie poddany walkowerem lub drużyna będzie go rozgrywać w osłabieniu.

2. Każdy trener ma prawo przed meczem lub w przerwie sprawdzić legitymacje drużyny przeciwnej poprzez moje pośrednictwo, po zakończonym meczu wszelkie takie skargi będą z góry odrzucane, w przypadku braku okazania legitymacji zawodnik taki zostanie wykluczony z meczu.

3. Zastrzeżenia wobec sędziów zgłaszamy Koordynatorowi rozgrywek, można także ZWRACAĆ UWAGĘ podczas spotkania na błędy; jednak niedopuszczalnym są próby wymuszania, zastraszania czy wyzywanie, każde takie zachowanie będzie karane z wykluczeniem drużyny z rozgrywek włącznie. Proszę zwrócić na to uwagę szczególnie rodzicom ponieważ do osób prowadzących  w zasadzie nie mam tu większych zastrzeżeń. Żeby było to jasne nie chodzi mi o to żeby udawać że pomyłek czy rażących błędów tu nie ma, jednak uważam ze więcej przyniesie poważna rozmowa z sędzią po meczu polegająca na przedstawieniu swoich kiedy opadną największe emocje niż zaognianie .

4. absolutnie niedopuszczalnym są kłótnie między trenerami czy próby jakiegokolwiek znieważenia; będą one również surowo karane.

5. Informuję że przed 4 weekendem sędziów czeka odprawa ze mną, a ich rozliczeniem za całość ligi jesiennej jest ew. udział w turnieju na wiosnę.

6. Wszyscy trenerzy podpisali karty drużynowe oznacza to że muszą zwracać uwagę żeby podopieczni nie wchodzili na ploty, wieszali się na gałęziach czy wzajemnie się kopali. Ponadto palącym problemem są zawodnicy innych drużyn oblegający linie boczne podczas meczów co utrudnia ich rozgrywanie

Pozdrawiam 

A,. Sperling

<< wstecz dalej >>

udostępnij