Dziecięca Eskorta FA - PHOTO + VIDEO

start / Aktualności

Dziecięca Eskorta FA - PHOTO + VIDEO

15 kwietnia 2012 wybraliśmy się do Poznania by dzięki uprzejmości naszego klubu partnerskiego - KKS LECHa Poznań uczestniczyć w tzw. "Dziecięcej eskorcie". 15 kwietnia 2012 wybraliśmy się do Poznania by dzięki uprzejmości naszego klubu partnerskiego - KKS LECHa Poznań uczestniczyć w tzw. "Dziecięcej eskorcie" podczas meczu ekstraklasy z Lechią Gdańsk. 25 naszych podopiecznych z Opola, Tarnowa Opolskiego, Wałbrzycha, Kalisza, Łodzi, Poznania, Piły, Płocka, Gostynina, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina, dumnie wyprowadziło poznańskich Lechitów oraz piłkarzy Lechii Gdańsk na murawę stadionu przy ul. Bułgarskiej. Nasi mali piłkarze wraz z rodzinami, trenerami i managerami, zebrali się tego dnia w sercu wielkopolski w liczbie blisko 400osób! Mecz, który trzymał nas w napięciu jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zakończył się zwycięstwem LECHa 2:1. Zwycięstwo przy oprawie „biało-niebieskiego stadionu” zorganizowanej przez stowarzyszenie kibiców LECHa, miało jeszcze lepszy smak. Dumni jesteśmy z naszych akademii– dzięki takim inicjatywom czujemy, że tworzymy jedną wyjątkową piłkarską rodzinę. Dziękujemy i prosimy o jeszcze! Serdeczne podziękowania także dla naszego partnera – KKS LECHa Poznań za możliwość udziału w tak wspaniałym wydarzeniu. Centrala Football Academy

<< wstecz dalej >>

udostępnij