Dzień pełen wrażeń w Bolesławcu - TRIP PO SIECI

start / Aktualności

Dzień pełen wrażeń w Bolesławcu - TRIP PO SIECI

Popularny "FA Car" praktycznie się nie zatrzymuje i codziennie pokonuje kolejne kilometry! Tym razem Krzysztof Łoś, dyrektor ds. rozwoju sieci w ramach programu "Trip po sieci" odwiedził jeden z najdłużej działających ośrodków Football Academy w Polsce - FA Bolesławiec

"Z Damianem  znamy się już prawie 9 lat, a więc tyle ile funkcjonuje już sam oddział w Bolesławcu. Jednak dopiero teraz miałem okazje po raz pierwszy odwiedzić jego ośrodek i zobaczyć samego managera w akcji, który poprowadził trening z najmłodszą grupą. Tyle radości i uśmiechów dzieci nie widziałem już dawno. Entuzjazm było także widać na twarzach rodziców. To była wzorcowa jednostka treningowa dla 4-5 latków." - powiedział zachwycony Krzysztof. 

Dzień pełen wrażeń, który został zorganizowany w prawie czterdziestotysięcznym mieście w województwie dolnośląskim, składał się z wspomnianego wcześniej treningu z najmłodszą grupą dzieci oraz dla przeciwwagi z zajęć z najstarszą grupą, która przygotowywała się do rozgrywek ligowych. Obie jednostki treningowe łączyły w sobie bardzo dobrą atmosferę, jednak trening młodzików to pełne zaangażowanie, wysoka jakość oraz dyscyplina, która mogła imponować. Na stadionie XXX-lecia pod okiem najbardziej doświadczonej kadry FA Bolesławiec, kilkunastu zawodników szlifowało formę do zbliżających się rozgrywek ligowych.

Program wizytacji ośrodków Football Academy to nie tylko piłka nożna i spotkania na boisku, ale również, a może przede wszystkim rozmowy o aktualnych wyzwaniach, problemach i przyszłości. Podczas lunchu na pięknym bolesławickim rynku, Damian Sawczak manager mini sieci FA składającej się z ośrodków w Bolesławcu, Lwówku Śląskim i Żaganiu, w towarzystwie współpracującej z nim kadry trenerskiej, podzielił się spostrzeżeniami na temat aktualnej kondycji tego i pozostałych ośrodków. 

Przypomnijmy tylko, że mini sieć ośrodków Damiana Sawczaka została wyróżniona na Konwencie FA w 2019 roku nagrodą za "Najlepszą mini sieć", a dodatkowo ośrodki zostały wyróżnione nagrodą za "Wzór wizerunku". Sam manager otrzymał natomiast wyróżnienie za "Wzór zaangażowania managera"

Na ręce Managera oddziału w Bolesławcu oraz wszystkich zaangażowanych osób składamy podziękowania za oddanie w rozwój mini sieci FA w województwie dolnośląskim, a także życzymy dużo siły i wytrwałości do dalszej pracy nad rozwojem akademii!

<< wstecz dalej >>

udostępnij