FOOTBALL ACADEMY LWÓWEK ŚLĄSKI NA MINI EURO 2020 !

start / Aktualności

FOOTBALL ACADEMY LWÓWEK ŚLĄSKI NA MINI EURO 2020 !

W sobotę zawodnicy Football Academy Lwówek Śląski wzięli udział w turnieju MINI EURO 2020 w Bolesławcu.

W rozgrywkach wystartowało ponad 20 drużyn w kategorii U-7, które wcieliły się w kraje, które rozegrają przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Blisko 120 zawodników z Lwówka Śląskiego, Bolesławca, Bogatyni, Żagania, Legnicy czy Wrocławia zmieniło swoje barwy klubowe na reprezentacyjne. Rozgrywki prowadzone były na sześciu boiskach, na których mali piłkarze rozgrywali mecze w 3 osobowych składach. W całym turnieju odbyło się kilkadziesiąt spotkań, w których zawodnicy strzelili łącznie 390 goli.

Zawodnicy Football Academy Lwówek Śląski wystąpili jako reprezentacja Rosji.

Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze docierając do półfinału turnieju. Nasi mali piłkarze dali z siebie 100% w każdym meczu. Warto dodać, że dla wielu zawodników był to pierwszy tak wielki turniej, na którym pokazali swoje umiejętności piłkarskie.

Zwycięzcą MINI EURO 2020 została drużyna Belgii która w finale pokonała Islandię. Warto dodać, że drużyna Belgii jako jedyna w całym turnieju, nie przegrała żadnego swojego spotkania.

Organizator: Football Academy Bolesławiec

Współorganizator: MOSiR Bolesławiec

Sponsorzy: Wędlin Drobex, Sklep Lewiatan ul. Cicha w Bolesławcu.

Patronat medialny: bolec.info, bobrzanie.pl

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych akcji i wielu strzelonych pięknych goli, a rodzicom dziękujemy za gorący doping i pomoc w opiece nad drużynami!

!GRATULUJEMY!

<< wstecz dalej >>

udostępnij