Gość specjalny na treningu FA Bolesławiec

start / Aktualności

Na czwartkowym treningu grup Owen i Rooney pojawił się gość specjalny, który przyjechał do nas prosto ze zgrupowania Reprezentacji Polski U19.
Maciek Szewczyk, kadrowicz a zarazem bolesławianin od kilku lat mieszkający na stałe w Niemczech, zawodnik Alemmania Achen, przyjął nasze zaproszenie i po meczu towarzyskim Polska U19 - Bośnia i Hercegowina U19 przyjechał na trening Football Academy Bolesławiec.
Młodzi piłkarze FA mieli okazję dowiedzieć się od Maćka jak wyglądają zgrupowania młodzieżowej kadry Polski, jak ciężką pracę trzeba wykonać żeby odnosić sukcesy w sporcie i jakie plany piłkarskie na przyszłość ma Maciek.
Po wspólnej rozmowie Maciek wziął udział w mini turnieju grupy Owen, która zagrała El. Mistrzostw Europy, jakie czekają naszego gościa już początkiem czerwca. Była wspaniała zabawa, dużo strzelonych bramek i wielka satysfakcja.
Na koniec Maciek dołączył do grupy Rooney i rozegrał mecz Polska - Hiszpania, który zakończył się wynikiem 2:1. Taki sam wynik życzymy Maćkowi i naszej Reprezentacji 4 czerwca na rozpoczęciu batalii o Mistrzostwa Europy U19.

Oczywiście nie mogło zabraknąć autografów i pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy serdecznie Maćkowi za wizytę na treningu FA i życzymy dalszych sukcesów.