Gramy z sercem - relacja rocznik 2004

start / Aktualności

Gramy z sercem - relacja rocznik 2004

 

W dniu 21.01.2013 r. uczestniczyliśmy w ogólnopolskim turnieju Bambinis Cup „Gramy z sercem” rozegranym w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance. W wyniku losowania zostaliśmy przydzieleni do gr B, w której rywalizowaliśmy z następującymi zespołami: Mały Piłkarz Inowrocław, UKS Soccer Stars, Szkółka Piłkarska Orzeł 2010 Wałcz 1,  Akademia Piłkarska Konin 2.

W pierwszym spotkaniu przegraliśmy 1:0 z AP Konin 2 tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu. Kolejnym naszym rywalem był UKS Soccer Stars. Gra była wyrównana jednak po dwóch prostych błędach naszego bramkarza przegrywamy 2:0. Do następnego spotkania przystąpiliśmy zmieniając ustawienie zespołu w ofensywie i defensywie. Na efekty długo nie czekaliśmy i po bardzo ładnej akcji Wiktora Kokoszyńskiego i Dominika Jagody wygraliśmy 1:0  z Inowrocławiem. Warto odnotować, iż w bramce znakomicie spisywał się Michał Lorenc. Ostatnim naszym grupowym rywalem była drużyna z Wałcza, którą pewnie pokonaliśmy 2:0 po dwóch bramkach Dominika Jagody. Z sześcioma punktami zajęliśmy trzecie miejsce w grupie. W swoim ostatnim meczu zagraliśmy o piąte miejsce w turnieju z drużyną Bambinis Trzcianka (drużyna, która zajęła trzecie miejsce w gr A). Był to nasz najbardziej dramatyczny mecz. Zwroty akcji, niewykorzystane sytuacje, słupki, interwencje bramkarskie, to wszystko towarzyszyło nam w tym spotkaniu. W regulaminowym czasie remisujemy 1:1 po bardzo ładnym uderzeniu Dominika Jagody. Trzyminutowa dogrywka też nie wyłoniła zwycięzcy. O wszystkim decydowały rzuty karne. W pierwszych dwóch kolejkach żadna z drużyn nie wykorzystuje karnego, w ostatniej trzeciej serii zawodnik z Trzcinki strzela tuż przy słupku jednak nasz bramkarz, Michał Lorenc, wspaniale broni. Ostatnie uderzenie, do piłki podchodzi Franek Kanduła i ładnym, technicznym uderzeniem zdobywa bramkę dającą nam V miejsce w turnieju.

 

Nasi chłopcy dzielnie spisywali się w zawodach (był to turniej rocznika 2004, a w naszej drużynie większość chłopców była z rocznika 2005). Nie załamali się po pierwszych dwóch porażkach i z każdym kolejnym meczem grali coraz lepiej. Brawo chłopcy!!!

 

Wyniki naszej drużyny w grupie:

Football Academy Piła - Akademia Piłkarska Konin 1          0-1

Football Academy Piła - UKS Soccer Stars Piła                   0-2

Football Academy Piła - Mały Piłkarz Inowrocław                 1-0 (Wiktor Kokoszyński)

Football Academy Piła - Szkółka Piłkarska Orzeł 2010 Wałcz I 2:0 (Dominik Jagoda x2)

 

Mecz o V miejsce:

Football Academy Piła - Bambinis Trzcinka 1:1 ( Dominik Jagoda)

                                               rzuty karne      1:0 (Franek Kanduła)

 

 

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

1. Szkółka Piłkarska Orzeł 2010 Wałcz 2

2. Oranje Sport „Jan Korte School” Poznań

3. UKS Soccer Stars Piła

4. Akademia Piłkarska Konin 1

5. Football Academy Piła

6. Bambinis Trzcinka

7. Mały Piłkarz Inowrocław

8. Akademia Piłkarska Konin 2

9. Szkółka Piłkarska Orzeł 2010 Wałcz 1

10. Drawa Krzyż

 

 

Football Academy Piła dumnie reprezentowali:

Dominik Jagoda, Jasiu Kokoszyński, Wiktor Kokoszyński, Nikodem Balcewicz, Daniel Sawicki, Bartek Durka, Franek Kanduła, Igor Opiłowski, Kuba Giś, Michał Lorenc.

<< wstecz dalej >>

udostępnij