Grudzień pod znakiem wiedzy - zbliża się kolejna konferencja OZPN i FA

start / Aktualności

Grudzień pod znakiem wiedzy - zbliża się kolejna konferencja OZPN i FA

Do trzech razy sztuka? Nie w tym przypadku, ponieważ każdy kto był z nami na dwóch poprzednich edycjach Wojewódzkiej Konferencji Trenerskiej Opolskiego Związku Piłki Nożnej i Football Academy ten wie, że wydarzenia te stoją na najwyższym możliwym poziomie! Jesteśmy przekonani, że jakość kolejnej odsłony tego eventu będzie jeszcze wyższa i przyciągnie trenerów nie tylko z Opolszczyzny, a z całej Polski.

III Wojewódzka Konferencja Trenerska Opolskiego Związku Piłki Nożnej i Football Academy to znane i lubiane w środowisku trenerskim wydarzenie, które w tym roku ponownie odbędzie się w fantastycznej STEGU Arenie w Opolu, która znana jest z organizacji spektakularnych widowisk. W niedzielę 17 grudnia 2023 roku głodni wiedzy i poszerzania swoich horyzontów trenerzy spotkają się w sercu województwa opolskiego, by zgłębić zarządzanie zespołami seniorskimi na poziomie amatorskim oraz profesjonalnym i dowiedzieć się jak wprowadzić zawodników młodzieżowych do drużyny seniorów! Zagadnienia na absolutnym topie, które zainteresują szkoleniowców na każdym poziomie zaawansowania. 

PRELEGENCI 

W trakcie tego wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w trzech wyjątkowych prelekcjach, które poprowadzone zostaną przez trenerów znanych z niezwykle merytorycznych wystąpień. 

Marcin Włodarski – Trener UEFA A, Edukator PZPN, Trener AMO, ZAMO , trener reprezentacji Polski U17, U18

Bartłomiej Zalewski - Trener UEFA PRO, Asystent trenera m.in. Cracovii Kraków, Jagiellonii Białystok,
ŁKS-u Łódź, Trener reprezentacji Polski U14, Koordynator ds. Rozwoju Młodzieży - U13-U17

Radosław Bella – Trener UEFA A, I Trener MKS Miedź Legnica III, Akademia Piłkarska Śląska Wrocław S.A, Miedź Legnica S.A. - Asystent Trenera

PUNKTACJA PZPN

Trenerzy, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu, obok kilku niezwykle merytorycznych wykładów mogą liczyć na godziny do licencji PZPN*

👉 UEFA PRO - 3
👉 UEFA A - 5
👉 UEFA B - 5
👉 UEFA C – 5
👉 Grassroots C - 5
👉 GRASS D - 3

* W wydarzeniu udział wziąć mogą wszyscy zainteresowani, natomiast godziny do licencji przyznawane będą tylko trenerom z w/w uprawnieniami.

REJESTRACJA 

Rejestracji na wydarzenie dokonujemy poprzez swój profil na platformie PZPN24.pl do dnia 10.12.2023r. Po zarejestrowaniu się prosimy o dokonanie płatności, klikając link https://facamps.pl/oferta/szczegoly-oferty?id=285 (jako gość dla trenerów spoza Football Academy i jako użytkownik dla trenerów FA)

Koszt udziału w konferencji to tylko 199 złotych!

Po dokonaniu płatności zostanie wygenerowana faktura, która będzie potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu.

III Wojewódzka Konferencja Trenerska Opolskiego Związku Piłki Nożnej i Football Academy jest ostatnim etapem otrzymania licencji FA!

Do zobaczenia w Opolu!

<< wstecz dalej >>

udostępnij