Harmonogram wyjazdu na mecz Lecha Poznań

start / Aktualności

Harmonogram wyjazdu na mecz Lecha Poznań

Harmonogram wyjazdu na mecz Lech Poznań – Lechia Gdańsk (15.04.2012)

8.45 – zbiórka na parkingu przy CSR Słowianka
9.00 – Wyjazd do Poznania na mecz Lech Poznań – Lechia Gdańsk
ok. 12.00 – Przyjazd na miejsce – Stadion Lecha Poznań
12.00-14.30 – Czas na wyrobienie przez rodziców Kart Kibica oraz na zakup biletów na trybunę rodzinną (szczegóły co do biletów zostaną podane na miejscu)
14.30-16.30 – Mecz Lech Poznań – Lechia Gdańsk
17.15 – Wyjazd powrotny do Gorzowa
ok. 20.45 – Przyjazd do Gorzowa na parking CSR Słowianka
21.00 – oficjalne zakończenie wyjazdu

Kilka uwag co do wyjazdu:

1.       Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia Oświadczenia Rodziców dotyczącego zgody na wyjazd dziecka na mecz, oraz przekazania go organizatorowi wyjazdu (Filip Downarowicz) przed wejściem dziecka do autobusu.

2.       Wszystkie osoby jadące na mecz (nie dotyczy dzieci) muszą wyrobić Kartę Kibica w specjalnym okienku przy stadionie Lecha (niezbędny Dowód Osobisty), która jest podstawą do zakupu biletu oraz wejścia na stadion.

3.       Proszę dać dzieciom ciepłą odzież oraz wygodne obuwie, gdyż na stadionie może być chłodno (nie musi) ale wolimy być na taką okoliczność przygotowani.

4.       Zapewnienie dla dzieci prowiantu na wyjazd zostaje w zakresie rodziców. W razie potrzeby zażywania przez dziecko leków podczas wyjazdu proszę o tym uprzedzić opiekuna grupy.

5.       Dokładna godzina powrotu do Gorzowa w zależności od ruchu na drodze może ulec zmianie. W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyjazdem proszę dzwonić: 517-778-614.

6.       Grupy na mecz oraz ich opiekunowie zostaną podane w autobusie.

7.       Jako, że na tym meczu jest przygotowywana specjalna oprawa „Stadion biało – niebieski” z racji tego że będziemy siedzieć na górnej trybunie proszę zaopatrzyć dzieci w miarę możliwości w niebieskie koszulki (nawet takie aby je umieścić na kurtkach). W ten sposób przyłączymy się do specjalnej oprawy i będziemy częścią niej!

8.      Prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru oraz pokładów energii do kibicowania Lechowi!

<< wstecz dalej >>

udostępnij