I Charytatywny Turniej Piłkarski Football Academy

start / Aktualności

I Charytatywny Turniej Piłkarski Football Academy

W dniu 03.03.2013 r. w hali sportowej "Trzynastka" w Lesznie przy ulicy Rejtana 1 odbędzie się wyjątkowy turniej piłkarski. W tym dniu do Leszna przyjadą drużyny złożone z młodych piłkarzy, aby razem spędzić aktywnie czas, podnieść swoje umiejętności piłkarskie oraz przede wszystkim pomóc 4 letniej Amelce w jej walce z chorobą.
Na zaproszenie Football Academy Leszno w turnieju oprócz gospodarzy zagrają takie zespoły jak Lech Poznań, Chrobry Głogów, Młoda Polonia Astromal, Oranje Sport Poznań, Football Academy Legnica, UKS Skra Wielkopolska, Olimpia Kowary, Football Academy Wrocław, Pogoń Lwówek.

Turniej został objęty honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Leszna Tomasza Malepszego oraz Posła na Sejm RP Łukasza Borowiaka, którzy ufundowali puchary oraz pamiątkowe medale.
W czasie turnieju zostanie zorganizowana zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Amelki oraz licytacja różnych przedmiotów.
Będą to m.in.
-pióro Prezydenta RP
-koszulki i piłki z autografami
-3 bony "Dziecięca eskorta" uprawniające dziecko w wieku od 6 do 11 lat do wyprowadzenia piłkarza Lecha Poznań na boisko w meczu Ekstraklasy.
Licytacja tych przedmiotów rozpocznie się już w poniedziałek.

Turniej tej rangi nie zostałby zorganizowany gdyby nie sponsorzy: Astromal, Astromet, Astrini Design, Sporting, BerDesign, Rodom Nieruchomości, Pub Kaltenberg, Display Expo i to do nich kierujemy największe podziękowania.

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęli: Radio Elka, Telewizja Leszno, Gazeta ABC, Panorama Leszczyńska

Oprawę muzyczną zapewni DJ Maciej Galon

Zapraszamy już 3 marca do hali sportowej "Trzynastka " w Lesznie.

<< wstecz dalej >>

udostępnij