I Mikołajkowy Turniej SKOK Chmielewskiego Cup 2012

start / Aktualności

I Mikołajkowy Turniej SKOK Chmielewskiego Cup 2012

Dziś ( 08.12.2012r.) na  hali PMOS w Busku -Zdroju odbył się I Mikołajkowy Turniej  dla dzieci w wieku 4-12 lat. Organizatorem turnieju była  szkółka piłkarska Football Academy Busko-Zdrój. W mikołajkowej zabawie piłkarskiej brały udział trzy oddziały Football Academy Busko- Zdrój, Kielce oraz Opoczno. W sumie ponad stu młodych adeptów piłki nożnej.

Turniej rozpoczęliśmy o godz.10:00.

 Mecze rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych:

4-6 lat ( Beckham - Owen)

7-9 lat (Owen- Lampard )

10-12 lat ( Rooney )

Pomiędzy spotkaniami  dzięki Buskiej Policji dzieciaki mogły wcielić się w rolę policjanta, z bliska zobaczyć radiowóz policyjny oraz siąść za jego sterami. Można było również poznać pracę ratownika medycznego oraz zapoznać się z wyposażeniem ambulansu.

Bardzo dobra atmosfera turnieju udzieliła się nie tylko zawodnikom ale też licznie przybyłej publiczności, która żywiołowo dopingowała i wspierała naszych młodych piłkarzy.

Turniej zakończyliśmy po godz. 14ej.

Każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar oraz dyplom a każde dziecko otrzymało upominkowy zestaw gadżetów.

Był to kolejny turniej w tym roku organizowany przez Football Academy Busko-Zdrój. Na uwagę zasługuje fakt braku klasyfikacji miejsc. Organizowanym przez nas Turniejom przyświeca taka idea aby każdy zespół otrzymywał takie same nagrody i nie był klasyfikowany. A uśmiech i zadowolenie dzieci było celem samym w sobie.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy przyczynili się do organizacji dzisiejszego turnieju, trenerom menadżerom oraz dzieciakom że tak wspaniale się bawiły.

Szczególne podziękowania dla:

Skok Chmielewskiego w Busku Zdroju ( główny sponsor)

Starostwa Powiatowego w Busku Zdroju

Policji Buskiej

Pogotowia Ratunkowego w Busku Zdroju

Hurtowni KiM

Hurtowni SAWA

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij