I Ogólnopolski Zjazd Football Academy

start / Aktualności

I Ogólnopolski Zjazd Football Academy

W dniach 17-19 lutego 2012 roku odbył się I Ogólnopolski Zjazd Football Academy. Spotkanie managerów oraz trenerów z całej Polski, w którym udział wzięło 40 osób odbyło się w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne ACTIV  w Sypniewie na Pojezierzu Drawsko – Wałeckim.

Wszyscy zaproszeni goście w trakcie 3 dniowego zjazdu, odbyli szereg szkoleń z zakresu prowadzenia oddziału Football Academy. Prezes Radosław Soperczak poruszał tematykę idealnego ośrodka FA, poszukiwania sponsorów czy przeprowadził bardzo interesujący panel dyskusyjny. Główny trener Paweł Jędrzejewski szczegółowo przedstawił i opisał nową jakość szkolenia dzieci w ramach zajęć Football Academy pod fachową nazwą Systemu szkolenia FA, natomiast Krzysztof Łoś jako osoba odpowiedzialna za systemy faktur, z największą dokładnością krok po krok tłumaczył zasady prawidłowego prowadzenia spraw administracyjno-finansowych każdego z ośrodków.

Jesteśmy przekonani, że dawka wiedzy, która została przekazana wpłynie na jeszcze większy profesjonalizm w działaniu każdego managera i trenera.

Poza szkoleniami, wyjazd miał na celu również wspólną integracje oraz zabawę. Odbył się turniej piłkarski, w którym wspólna Reprezentacja Olkusza, Buska-Zdrój oraz Dąbrowy Górniczej nie miała sobie równych i zasłużenie wygrała rozgrywki. Wyjazd był świetną okazją do zawarcia nowych znajomości a także propozycją nowych, ciekawych inicjatyw.

W trakcie zjazdu, wręczono wyróżnienia dla trzech najlepszych ośrodków Football Academy, którymi zostali:

-Football Academy Olkusz

-Football Academy Piła

-Football Academy Wałbrzych

 

Serdecznie Gratulujemy !!!!!!!

 

Kto nie był niech żałuje:)

 

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij