II MIEJSCE W KIELCACH!!!

start / Aktualności

II MIEJSCE W KIELCACH!!!

Wspaniale spisali się młodzi zawodnicy FOOTBALL ACADEMY Jędrzejów na Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Kielcach. Po świetnej grze w całym turnieju i emocjonującym meczu o I miejsce nasza drużyna zajęła cenne drugą lokate. Był to pierwszy turniej, w którym nasza ekipa wystapiła pod logiem FOOTBALL ACADEMY.

Chłopcy z rocznika 2002 i młodsi biorąc udział w sobotnim turnieju zapoczątkowali uczestnictwo w rozgrywkach pod szyldem FOOTBALL ACADEMY. Młodzi zawodnicy w Kielcach spisali się nadspodziewanie dobrze, gdzie w trzech spotkaniach pozostawili w pokonanym polu swoich rywali i dopiero w ostatnim - czwartym turniejowym meczu musieli przełknąć gorycz porażki. Pierwsze spotkanie ze Spartakusem I Daleszyce nasi zawodnicy zaczęli bardzo spokojnie i dopiero z biegiem czasu rozkręcali się coraz bardziej. Wynik końcowy 5:0 mówił wszystko. Dominacja naszego zespołu w tym meczu nie ulegała dyskusji. W kolejnym spotkaniu FA Jędrzejów  pokonał drugi zespół Spartakusa 2:0. Po tym meczu humory w ekipie dopisywały i widać było, że młodzi piłkarze nie chcieli poprzestawać na dwóch zwycięstwach. Rywalem w trzecim spotkaniu był zespół Orląt II Kielce. Skromne zwycięstwo 1:0 cieszyło, ale nie do końca, gdyż w tym meczu poważnej kontuzji doznał Sebastian Sadowski. Seba w ostrym starciu z rywalem przewrócił się i upadł tak niefortunnie, że musiał opuścić boisko i do końca turnieju już się na nim nie pojawił. Jak się okazało Sebek ma złamany bark i będzie musiał pauzować conajmniej 4 tygodnie! Po trzech kolejkach gier nasz zespół posiadał na swoim koncie komplet zwycięstw i o triumfie w całym turnieju miał zadecydować mecz z gospodarzem turnieju - Orlętami I Kielce. Po zaciętym i emocjonującym meczu nasz zesół uległ równieśnikom z Kielc 1:2, pomimo prowadzenie do przerwy 1:0. Decydująca o wyniku meczu bramka padła z rzutu karnego w ostatnich sekudach, tuż przed syreną kończącą spotkanie! Po meczu w szeregach Orląt zapanowała wielka radość, natomiast w ekipie FA Jędrzejów u niektórych chłopców pojawiły się łzy. Pomimo porażki w ostatnim spotkaniu wszyscy wracali do domów z uśmiechami na twarzy(oprócz kontuzjowanego Sebka), gdyż turniej w Kielcach można zaliczyć do bardzo udanych. Oprócz okazałego pucharu, który chłopcy razem z trenerami przywieźli do Jędrzejowa, organizatorzy turnieju wyróżnili naszego zawodnika - najlepszym bramkarzem został Damian Bielecki!

Wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju należą się ogromne gratulacje, a Sebastianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Wyniki FA Jędrzejów na turnieju w Kielcach:

FOOTBALL ACADEMY Jędrzejów - Spartakus I Daleszyce 5:0

Bramki: W. Blicharski-2, S. Sadowski, Sz. Grajek, J. Szewczyk.

FA Jędrzejów - Spartakus II Daleszyce 2:0

Bramki: M. Strzeszkowski, W. Blicharski

FA Jędrzejów - Orlęta II Kielce 1:0

Bramka: M. Strzeszkowski

FA Jędrzejów - Orlęta I Kielce 1:2

Bramka: J. Szewczyk

Drużyna wystapiła w składzie: Damian Bielecki - Szymon Grajek, Sebastian Sadowski, Dawid Kośmider, Bartłomiej Celary, Wiktor Blicharski, Mateusz Strzeszkowski, Jakub Szewczyk, Cezary Jaros, Konrad Wiewiór, Bartłomiej Skrobich.

Trenerzy: Paweł Rybiński i Karol Smorąg.

<< wstecz dalej >>

udostępnij