IV MIEJSCE NA TYMBARKU

start / Aktualności

IV MIEJSCE NA TYMBARKU

Konrad Wiewiór, Adrian Kaczmarczyk, Bartek Skrobich, Szymon Wieliński, Dawid Kośmider, Konrad Kuliński, Szymon Równicki, Oskar Kaczmarski, Jakub Cichoń, Igor Dewerenda, Mateusz Borowiecki, Mateusz Domagała, Kacper Żabka, Wiktor Nasidłowski reprezentowali barwy Football Academy na finale wojewódzkim o Puchar Tymbarku, który rozgrywany był 10 czerwca w Nowinach.

Wcześniejsze majowe eliminacje powiatowe rozgrywane w Jędrzejowie już pokazały że nasi chłopcy w finale będą liczyć sie w walce o najwyższe cele. Pierwszy mecz zakończył się remisem ze SP Nowiny 1:1 (bramka: Dawid Kośmider), natomiast pozostałe mecze w grupie zakończyły się zwycięstwami:

  • 6:1 z SP Kaziemirza Wielka
  • 4:0 z SP Mniów

7 punktów w grupie i korzystny bilans bramek dał 1 miejsce w grupie i pewny awans do ćwierćfinału.

Ćwierćfinał zakończył się naszym zwycięstwem 4:0 ze SP Skarżysko-Kamienna i dal awans do półfinału.

Trudy turnieju dały znać o sobie w walce o miejsce medalowe i niestety półfinał przegraliśmy z Kondycją Kielce. Pozostała nam walka o 3 miejsce w której ulegliśmy minimalnie Orlętom Kielce.

Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, który mimo niewywalczenia miejsca "na pudle" pokazał wysokie umiejętności piłkarskie, przy tym doskonale się bawiąc - powiedział trener Smorąg Karol.

<< wstecz dalej >>

udostępnij