Kilkadziesiąt tysięcy złotych w puli nagród 2 sezonu grywalizacji FA!

start / Aktualności

Kilkadziesiąt tysięcy złotych w puli nagród 2 sezonu grywalizacji FA!

Jeszcze dobrze nie opadł kurz po pierwszym sezonie grywalizacji, a już rozpoczął się kolejny i w naszej opinii absolutnie wyjątkowy! Po 11 miesiącach testowania wprowadzonych rozwiązań zdecydowaliśmy, że wraz z drugą edycją bezpowrotnie usuwamy przedrostek "edycja pilotażowa" i od tego momentu Grywalizacja Football Academy staje się pełnoprawnym projektem, do którego wprowadzamy pewną istotną zmianę, która całkowicie odmieni kolejną odsłonę rankingowej rywalizacji. 

Od pierwszego września każdy FA Coin ma jeszcze większe znaczenie - pula nagród w drugim sezonie Grywalizacji Football Academy wyniesie ponad 30000 złotych! 

Niezmiennie w naszych comiesięcznych raportach grywalizacji pod uwagę brane będą trzy najlepsze miejsca w: 

  • ogólnopolskim rankingu zawodników;

  • ogólnopolskim rankingu trenerów; 

  • ogólnopolskim rankingu ośrodków. 

Podczas najbliższych dwunastu miesięcy każdy zwycięzca miesięcznego rankingu grywalizacji otrzyma od nas kompletny strój zawodnika FA wraz z pełną personalizacją! Za zajęcie drugiego miejsca nagrodzimy personalizowaną kartą zawodnika, a trzecie miejsce to nagroda w postaci kultowego FABALL-a. To jednak nie wszystko! Trzech najlepszych zawodników drugiego sezonu Grywalizacji FA otrzyma tajemnicze pudła wypełnione kompletami odzieży od FA Shopu!

Dodatkowo zawodnicy, którzy w całym sezonie zajmą miejsca 1-3, zostaną uhonorowani pamiątkowymi pucharami! 

Sezon drugi grywalizacji to także świetne nagrody dla trenerów! W comiesięcznym rankingu do zdobycia są bony wykorzystania w FA Shop-ie o wartości 200, 150 i 100 złotych. Stawka zdecydowanie wzrasta jeśli spojrzymy na wyróżnienia w skali całego sezonu, ponieważ zwycięzca ogólnopolskiego rankingu trenerów zdobędzie udział w stażu zagranicznym w jednym z najlepszych klubów piłkarskich w Europie! Drugie miejsce to staż w jednym z klubów grających w polskiej lidze, natomiast trzecie miejsce uprawnia do darmowego uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach i konferencjach organizowanych przez nas samych! 

Panowie trenerzy, jest o co walczyć! 🔝

*regulamin Grywalizacji 2.0 przewidział również comiesięczne i sezonowe nagrody dla oddziałów Football Academy, natomiast ich wartość nie zostanie podana do wiadomości publicznej. 

Uwaga! Przypominamy, że udział w grywalizacji mogą wziąć udział jedynie użytkownicy, którzy zaakceptowali regulamin grywalizacji oraz ich status w systemie FA to "aktywny". Jeśli, w Twoim profilu któryś z tych punktów nie został spełniony - skontaktuj się z managerem oddziału. 

<< wstecz dalej >>

udostępnij