Kolejna odsłona cyklu licencyjnego trenerów FA i OZPN

start / Aktualności

Kolejna odsłona cyklu licencyjnego trenerów FA i OZPN

Czas rozpocząć kolejny cykl licencjonowania trenerów Football Academy. Wiosenna edycja, w której skład wchodziły trzy webinaria oraz stacjonarna konferencja w Lublińcu okazały się niemałym sukcesem i liczymy, że rozpoczynająca się właśnie jesienna odsłona będzie równie pasjonująca! Wierzymy, że nadchodzące wydarzenia organizowane przez FA i OZPN będą przełomowe w drodze do poszerzania piłkarskich horyzontów i zdobywania nowej wiedzy na temat szkolenia w piłce nożnej. 

Proces licencjonowania trenerów w sieci Football Academy to niezwykle ważne cykliczne wydarzenie, w którego skład od tego roku wchodzi udział w trzech webinarach oraz podsumowującej, stacjonarnej konferencji trenerskiej FA. Na ten moment, do końca roku ważne licencje trenerskie posiadają trenerzy, którzy brali udział w zgrupowaniach licencyjnych w 2018 i 2019 roku. Jednak każdy z nich jest zobligowany do przedłużenia licencji trenerskiej w nowej formie, czyli uczestnictwa w 3 webinarach online oraz fizycznym wzięciu udziału w konferencji FA w listopadzie 2021 roku. 

Poniżej podajemy terminy najbliższych wydarzeń:

Webinaria:

  • 24.09.2021 Roman Firlus - "Odpowiednie dać rzeczy słowo, czyli umiejętne zarządzanie emocjami w procesie szkolenia";

  • 09.10.2021 Paweł Grycmann - "Tworzenie realnego środowiska treningu";

  • 06.11.2021 Paweł Rybiński - "Intensywność treningowa w szkoleniu dzieci i młodzieży".

Po zakończeniu serii webinariów przyjdzie czas na konferencję, która odbędzie się 20 i 21 listopada 2021 roku. Każdy z trenerów oprócz ważnej przez dwa lata licencji FA, otrzyma także punkty do przedłużenia licencji PZPN. Silnym punktem wydarzenia organizowanego przez Football Academy we współpracy z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej jest fakt, iż każdą z konferencji i webinarów tworzą Trenerzy Edukatorzy PZPN, w związku z czym poziom merytoryczny zakresu naszych szkoleń stoi na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do udziału w naszych inicjatywach szkoleniowych takich jak webinary, konferencje trenerskie, konferencje bramkarskie również trenerów spoza sieci Football Academy! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij