KOLEJNY TURNIEJ FA BOGATYNIA

start / Aktualności

KOLEJNY TURNIEJ FA BOGATYNIA

W dniu 8.12 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni odbył się VI Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej (rocznik 2003)

Organizatorem turnieju był MKS Granica Bogatynia. W turnieju wzięło udział sześć drużyn: Włókniarz Mirsk, BKS Bobrzanie Bolesławiec, FA Bogatynia, Slovan Liberec, Slovan Hradek nad Nisou oraz MKS Granica Bogatynia. Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy FA Bogatynia, którzy po zaciętych meczach zajęli wysokie III miejsce. Zespoły – Granicy Bogatynia, BKS Bolesławiec, Włókniarz Mirski i nasi chłopcy prezentowały bardzo wysoki poziom, każdy mecz z ich udziałem był zacięty i emocjonujący. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak mocno obsadzonym turnieju i dziękujemy Granicy Bogatynia za zaproszenie, oraz gratulujemy jej zwycięstwa.. Uważamy, że nie będzie to ostatni taki turniej gdzie z powodzeniem będą występować dwie drużyny z Bogatyni.

Football Academy Bogatynia reprezentowali: Wiktor Szkibiel, Mateusz Konieczny, Gabriel Nalepka, Oskar Adamus, Kamil Kondraciuk, Igor Wydrzyński, Szymon Ligęza, Kuba Zieniewicz, Wiktor Rogulski Trener: Adrian Pawelczyk i Maciej Kameduła

Chcielibyśmy nadmienić, że Football Academy Bogatynia wystapiła w bardzo młodym składzie (dwóch zawdników z rocznika 2004 i dówch z 2005). Tym bardziej cieszy tak wysokie miejsce i przede wszystkim dobra gra.

FA Bogatynia - Slovan Liberec 4:0
FA Bogatynia - BKS Bolesławiec 1:2
FA Bogatynia - Slovan Hradek 4:1
FA Bogatynia - Włókniarz Mirsk 2:1
FA Bogatynia - Granica Bogatynia 0:1

Bramki dla Football Academy Bogatynia zdobywali: Szymon Ligęza - 4, Igor Wydrzyński - 4, Gabriel Nalepka - 2, Wiktor Rogulski - 1. Ponadto Wiktor Rogulski odebrał specjalne wyróżnienie dla najmłodszego zawodnika w turnieju.

Tabela końcowa:

1. Granica Bogatynia 
2. BKS Bolesławiec 
3. FA Bogatynia 
4. Włokniarz Mirsk 
5. Slovan Hradek 
6. Slovan Liberec

<< wstecz dalej >>

udostępnij