Komunikat dotyczący funkcjonowania Football Academy Kielce (2)

start / Aktualności

Komunikat dotyczący funkcjonowania Football Academy Kielce (2)

Drogi Rodzicu, Opiekunie, Sympatyku!

Odniosę się do obecnej sytuacji w Polsce oraz do Naszych przez to nieodbywających się treningów w kwestiach finansowych:

1. Miesiąc Marzec - ponad połowa Rodziców sumienie wpłaciła Nasz abonament treningowy, za co BARDZO DZIĘKUJĘ, ponieważ niezmiernie pomaga nam w przetrwaniu oraz opłaceniu rachunków za Nasze zobowiązania. Oczywiście w marcu trenowaliśmy tylko tydzień, więc jak wszystko się uspokoi to oczywiście forma rozliczenia za miesiąc treningowy będzie odpowiednio niższa.

Osoby, które nie wpłaciły składki miesięcznej za Marzec, mogą to zrobić, w celu wsparcia Nas oraz na poczet przyszłych treningów.

Osoby, które z przyczyn prywatnych nie są w stanie w tym momencie tego zrobić - ich opłata kiedy ruszymy będzie oczywiście pełna.

2. Miesiąc Kwiecień - opłaty w tym miesiącu zostają zawieszone z wiadomych przyczyn do odwołania.

3. Jeśli ktoś z Państwa przez obecną sytuację chce zrezygnować lub już to zrobił, bardzo proszę o spokojne podejście do sprawy. Uważam, że przedstawione rozwiązanie finansowe jest dogodne dla Państwa w tej sytuacji i nie ma sensu wypisywać dziecka z Naszej Akademii.

4. Pragnę poinformować, że jesteśmy w trakcie tworzenia piłkarskich cegiełek - bezzwrotnego wkładu, gdzie będziecie mogli Państwo przekazać jedną z trzech kwot: 10, 20, lub 50 zł na rzecz oddziału. Dla każdego darczyńcy przewidujemy przekazanie pamiątkowego podziękowania. Piłkarskie cegiełki będą do wykorzystania w przyszłym tygodniu. Wszystkie alternatywne formy wsparcia czy pomysłów na nie - również będą mile widziane.

5. Już niebawem będę informować Państwa o treningach online. Trening będzie prowadzony przez 30/45 min. O dacie i sposobie przeprowadzenia takiego treningu odpowiednio wcześniej poinformuję. Oczywiście jest to całkowicie nieodpłatne wydarzenie mające na celu podtrzymać wspólną relacje, aby łatwiej wróciło się po przerwie od treningów.6. Powrót do zajęć - czekam na decyzję rządu w tej sprawie. Jeśli poznam datę powrotu to oczywiście odpowiednio wcześniej poinformuję i przekażę harmonogram treningowy. Liczę, że ze wszystkim piłkarkami i piłkarzami, pełnymi zdrowia, motywacji i energii do treningów, zobaczymy się na zajęciach już niebawem! Wrócimy silniejsi!

Do zobaczenia.

Manager Mateusz Jończyk

e-mail: mateusz.jonczyk@footballacademy.pl

tel. 795 671 066

<< wstecz dalej >>

udostępnij