Konferencyjno-szkoleniowe podsumowanie roku 2022

start / Aktualności

Konferencyjno-szkoleniowe podsumowanie roku 2022

Rok 2022 był prawdziwym uniwersytetem dla trenerów Football Academy oraz trenerów spoza FA, którzy brali udział w organizowanych przez nas wydarzeniach! Dział Sportu FA kierowany przez dyrektora sportowego Szymona Mlynka, zapewnił naszym trenerom odpowiedni poziom wiedzy oraz inspirację, do modyfikowania swoich zajęć treningowych.

Tylko w minionym roku byliśmy świadkami kilkunastu pasjonujących wykładów, konferencji i webinarów, a wśród nich między innymi:

⚽ Międzynarodowa Konferencja Goalkeepers Academy i OZPN – "Gra bramkarza w asekuracji linii obrony"

⚽ Konferencja Football Academy i Opolskiego ZPN – "Wprowadzenie portugalskiej myśli szkoleniowej w strukturę drużyn młodzieżowych w Polsce" 

⚽ Kursokonferencje Online Football Academy i Opolskiego ZPN, na których wystąpili Łukasz Cebula, Adam Kania, Grzegorz Maroński, Roman Firlus, Sławomir Kłos, Szymon Mlynek czy Paweł Rybiński. 

Podczas licznych webinarów dla trenerów Football Academy szczegółowo omówione zostały zagadnienia związane z Mistrzostwami Polski Football Academy, Turniejem Kadr Regionalnych, Systemem Licencyjnym FA, jednymi z najnowszych sportowych projektów FA PRO czy FA SOLE. W sumie na wszystkich naszych szkoleniach przeszkoliliśmy w tym roku 3986 trenerów z Polski i zagranicy. O jakości naszych szkoleń pozytywnie wypowiada się 97 % uczestników co potwierdzają komentarze wysyłane do nas po naszych wydarzeniach.

Szczegółowe opinie po Kursokonferencji OZPN i FA dostępne są pod tym linkiem ➡ https://bit.ly/opinieFA 

W roku 2022 aż 39 prelegentów prowadziło wykłady na naszych wydarzeniach! W roku 2023 nie mamy zamiaru się zatrzymywać i już rozpoczęliśmy szkoleniową karuzelę.

<< wstecz dalej >>

udostępnij