Lech Conference dla trenerów, managerów i rodziców

start / Aktualności

Lech Conference dla trenerów, managerów i rodziców

Drodzy trenerzy, managerowie i rodzice Football Academy, dzięki naszej stałej współpracy z KKS Lechem Poznań możemy zaproponować Wam następujące opłaty za udział w konferencji, która w dniu 7 grudnia 2012 odbędzie się na poznańskiej hali ARENA.

Trenerzy oraz managerowie Football Academy – 99zł/osoba

Rodzice dzieci trenujących w Football Academy – 139zł/osoba – tylko przy udziale trenera lub managera z Państwa ośrodka.

Termin zapisów jest dowolny i rusza z chwilą opublikowania niniejszej wiadomości. O udziale w konferencji w przypadku wyczerpania miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń,dlatego prosimy nie zwlekać z zapisami.

ZGŁOSZENIA dokonywane są WYŁĄCZNIE PRZEZ MANAGERÓW OŚRODKA na adres mailowy konferencja.lech@footballacademy.pl

Prosimy nie zgłaszać się bezpośrednio do organizatorów, gdyż wówczas zniżka nie będzie mogła być uwzględniona!

Trenerzy oraz rodzice zainteresowani udziałem w konferencji proszeni są o kontakt z managerem swojego ośrodka Football Academy, który następnie przesyła do centrali listę zbiorczą uczestników na wskazany wyżej adres oraz reguluje należność względem Football Academy ze swojego subkonta.

 

Więcej o konferencji: https://lechconference.lechpoznan.pl/

Przypominamy, że dzień po konferencji, także w hali ARENA, odbywa się LECH CUP, na który również serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny, niesamowite wrażenia gwarantowane.

Więcej o LECH CUP 2012: http://www.lechcup.pl/

 

Do zobaczenia w Poznaniu!

<< wstecz dalej >>

udostępnij