Lech Poznań vs Lechia Gdańsk

start / Aktualności

Lech Poznań vs Lechia Gdańsk

 

To już kolejny wyjazd naszych zawodników na Bułgarską, ale tym razem czeka na nas wiele więcej atrakcji…

 

Przed meczem odbędzie się sparing FA Poznań vs FA Piła. Dokładne informacje zostaną podane na tydzień przed wyjazdem.

Na trybunie dziecięcej spotkają się ośrodki Football Academy z całego kraju. Swój przyjazd potwierdziły już m. In. Szczecin, Gorzów Wlkp, Poznań, Gostynin, Opole, Kalisz. Wyjazd ten to fantastyczna okazja aby spotkać się z rówieśnikami z innych ośrodków Football Academy!

Podczas tego meczu odbędzie się tzw. „dziecięca eskorta”. Piłkarze Football Academy wyjdą za rękę z piłkarzami obu drużyn na murawę stadionu. W związku z ogromnym zainteresowaniem FA Piła przysługuje 5 miejsc w dziecięcej eskorcie Football Academy. Po zamknięciu listy wyjazdowej odbędzie się losowanie, w którym wyłonimy pięciu piłkarzy z roczników 2002-2004, którzy wyjdą na murawę. Lista zostanie opublikowana na tydzień przed wyjazdem.

 

Wpłaty za wyjazd na mecz Lech- Lechia należy dokonać do dnia 23.03. podczas treningów (16.03, 22.03. oraz 23.03) bezpośrednio u managera ośrodka FA Piła- Joanny Ladoruckiej.

Opłata za autokar wynosi 25zł/os.

Dzieci do 13. roku życia wchodzą na stadion ZA DARMO.

Rodzice, którzy chcą wejść na stadion muszą posiadać kartę kibica oraz zakupić na nią bilet na trybunę rodzinną (SEKTOR L1 i L2, M1 i M2, N1 i N2, P3, R3, S3, T3). Bilet to koszt ok. 30zł. Odpowiednio wcześniej wyjedziemy autokarem, aby rodzice, którzy nie posiadają kart mogli je wyrobić.
Wszystkie informacje na temat karty kibica znajdą Państwo na stronie:
http://bilety.lechpoznan.pl/info/8/karta-kibica-lecha-poznan.html
 

Wszystkie osoby, które jadą na mecz zostają na ten czas ubezpieczone.

Dzięki uprzejmości P. Andrzeja w autokarze oczywiście będzie można nabyć gadżety Lecha Poznań (koszulki, czapki, szaliki itp).

Dziecko oraz rodzic zostają zapisani na wyjazd w momencie dokonania płatności za dojazd, dostarczenia numeru PESEL oraz poniższej zgody(w przypadku gdy dziecko jedzie bez rodzica).

Nie dokonujemy rezerwacji miejsc telefonicznie.

Wyjazd w dniu 14. kwietnia tj sobota. Godzina wyjazdu oraz powrotu zostanie podana na tydzień przed wycieczką.

 

Dzieci z roczników 2005 i starsi mogą jechać bez rodzica- tymczasem są pod opieką opiekuna grupy. Dzieci z roczników 2006 i młodsi mogą jechać wyłącznie z rodzicem.

 

 

Liczba miejsc na wyjazd ograniczona!!!

 

 

 

 

 

                                                                                             Zgoda rodziców

 

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ………………………………………………. w wycieczce do Poznania, podczas której będzie uczestniczyć w meczu KKS Lech Poznań- Lechia Gdańsk w dniu 14.04.2012r. Zobowiązuję się przywieźć dziecko na umówione miejsce zbiórki (parking obok PKP) oraz odebrać je z tego samego miejsca po powrocie. Jednocześnie zobowiązuję się do zapewnienia jego bezpieczeństwa w drodze pomiędzy miejscem zbiórki i rozwiązaniem wycieczki a domem.

 

 ……..……………………………………..

Podpis rodzica

 

 

 

 

Spotkajmy się na Bułgarskiej!

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij