Lepsze NIE JEST jest wrogiem dobrego. Startuje 3 sezon grywalizacji

start / Aktualności

Lepsze NIE JEST jest wrogiem dobrego. Startuje 3 sezon grywalizacji

Karty wyczyszczone, liczniki wyzerowane, szanse wyrównane! Już jest - nowy sezon Grywalizacji Football Academy. Pierwszy tego typu projekt na świecie, który został wdrożony w sieci szkółek piłkarskich rozpoczyna właśnie swoją trzecią odsłonę, w której do zdobycia będzie ponad 45000 złotych. 

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie bierzecie udziału w naszej wirtualnej rywalizacji, to jest to najlepszy moment by to zmienić. Tutaj dowiesz się co zrobić, by zdobyć wirtualny profil zawodnika (kliknij). 

PO 5 ZMIAN JAK UEFA

Każdy, nawet najlepszy projekt wymaga wprowadzenia do niego kosmetycznych zmian. Nie inaczej było w przypadku grywalizacji, w której to niektóre rubryki było nieco niedoszacowane. Zauważyliśmy to i zdecydowaliśmy się zwiększyć liczbę FA Coins przyznanych za wybrane aktywności. 

Jak się pewnie domyślacie powyższe zmiany pozwolą na jeszcze szybsze zdobywanie kolejnych poziomów i wykręcanie kosmicznych wyników punktowych. Pięć FA Coins zamiast jednego za obecność na pojedynczym treningu wydaje się być kosmetyczną zmianą, ale to przecież aż 5 razy więcej punktów w skali sezonu. Gdy doliczymy premię w wysokości 500 FA Coins za idealną frekwencję w sezonie, ta liczba robi się naprawdę pokaźna! 

SKĄD MAM TO WSZYSTKO WIEDZIEĆ

Aktywności jest jednak dużo więcej, niż te pięć zaznaczonych na grafice. Skąd więc wiedzieć za co można zdobyć konkretną liczbę FA Coins? 

Szczegółowe informacje znajdziecie w "Informatorze dla rodzica", który świeży, piękny i zaktualizowany znajduje się już w prawym górnym rogu profilu grywalizacji w systemie Football Academy lub w naszej apce mobilnej. Przygotowaliśmy go w jasny i przejrzysty sposób, więc z pewnością znajdziecie w nim odpowiedzi na wszystkie punktowe zagadki oraz informacje o nagrodach, poziomach i aktywnościach. 

To jak? Zostaniesz częścią gry?

<< wstecz dalej >>

udostępnij