start / Aktualności

Liga halowa młodzików i orlików rozpoczęta.

W sobotę  rozpoczęły się rozgrywki powiatowej ligi halowej młodzików i orlików w miejscowości Jadowniki. Nasza Akademia wystawiła do rywalizacji jedną drużynę młodzików i dwie drużyny orlików. Wszystkie nasze drużyny spisały się dziś bardzo dobrze. Drużyna młodzików po dzisiejszych meczach wyszła na jednego z faworytów turnieju wygrywając dwa mecze 3:1 z Jadownikami I i Rylovią I oraz przegrywając minimalnie 1:0 z Borzęcinem. W następnej kolejce zmierzymy się z Jadownikami II i Rylovią II. Szansa na 1 miejsce jest bardzo realna, ale drużyna musi dać z siebie wszystko w kolejnych meczach.

Drużyna orlików I rozegrała dwa bardzo trudne i wyrównane spotkania, jeden remisując 0:0 z AP Brzesko, a drugie przegrywając 3:1 z Dwójką Brzesko. Drużyna orlików II wygrała dwa mecze 1:0 z Aslanem Jadowniki i 1:0 z Dwójką II Brzesko oraz przegrała z drużyna AP Brzesko 7:0. 

Życzymy naszym drużynom powodzenia w kolejnych meczach.

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij