Loża Honorowa FA - Marek Sokołowski

start / Aktualności

Loża Honorowa FA - Marek Sokołowski

Drodzy Przyjaciele Football Academy!

Czas na przedstawienie kolejnego bohatera ‘Loży Honorowej FA’. Tym razem będzie to doświadczony zawodnik - kapitan Podbeskidzia Bielsko-Biała – Marek Sokołowski. Witamy w drużynie!

Nasz bohater to prawdziwy lider swojej drużyny. Może grać na pozycji pomocnika lub obrońcy. 'Sokół' słynie z bardzo dynamicznej gry oraz waleczności na boisku. Uniwersalność i silny charakter to jego główne zalety. W Ekstraklasie rozegrał już ponad 200 spotkań, strzelając 12 bramek. Karierę piłkarską rozpoczynał jako zawodnik BBTS Bielsko-Biała. Grał w takich klubach jak: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Odra Wodzisław oraz Polonia Warszawa. Od 2010 roku występuje w drużynie 'Górali'.

Marek Sokołowski jest twarzą bielskiego oddziału Football Academy, gdzie spełnia się jako trener. 'Sokół' zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym działa z wielką pasją i dużym zaangażowaniem. Nasz nowy honorowy doradca będzie wspierać Football Academy merytorycznie i wizerunkowo. Bardzo możliwe, że odwiedzi nas przy okazji organizowanych przez FA campów, obozów, czy treningów.  Jeszcze raz – witamy w drużynie!

<< wstecz dalej >>

udostępnij