Maxfarbex Cup 2013 już za nami.

start / Aktualności

Maxfarbex Cup 2013 już za nami.

W dniu 22.06.2012 (sobota) w godz. 09:00-13:30 na Orliku ul. Grotta 3a  w Busku-Zdroju odbył się Turniej Piłkarski dla dzieci w wieku 4-12 lat  ,, MAXFARBEX CUP 2013’ dla dzieci w wieku 4-12 lat.

Organizatorem turnieju była  szkółka piłkarska Football Academy Busko-Zdrój. W sobotniej zabawie piłkarskiej brały udział dwa oddziały Football Academy Busko- Zdrój oraz Football Academy Pińczów. W sumie ponad stu młodych adeptów piłki nożnej.

 Rozgrywki  przeprowadzone były w czterech kategoriach wiekowych:

2001-2002, 2003-2004, 2005, 2006 i młodsi.

Po zakończeniu turnieju każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal a drużyna okazały puchar oraz dyplom i piłkę.

Bardzo dobra atmosfera turnieju udzieliła się nie tylko zawodnikom ale też licznie przybyłej publiczności, która żywiołowo dopingowała i wspierała naszych młodych piłkarzy.

Był to kolejny turniej organizowany przez Football Academy Busko-Zdrój. Na uwagę zasługuje fakt iż w turniejach organizowanych przez naszą szkółkę jest brak klasyfikacji miejsc. Organizowanym przez nas Turniejom przyświeca taka idea aby każdy zespół otrzymywał takie same nagrody i nie był klasyfikowany. A uśmiech i zadowolenie dzieci było celem samym w sobie.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy przyczynili się do organizacji dzisiejszego turnieju, trenerom menadżerom oraz dzieciakom że tak wspaniale się bawiły.

Szczególne podziękowania dla:


Sponsora Turnieju firmy  MAXFARBEX

 Sędziego: Michała Krzemińskiego zawodnika MKS Busko-Zdrój

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij