MECZ MIKOŁAJKOWY

start / Aktualności

MECZ MIKOŁAJKOWY

W sobotnie popołudnie w płońskiej hali sportowej na meczu Mikołajkowym spotkały się Football Academy Płońsk i Ciechanów. Pierwsza impreza piłkarska dla dzieci uczęszczających na zajęcia FA zgromadziła około 160 młodych adeptów piłki nożnej. Mecze były rozgrywane w czterech kategoriach wiekowych: Beckham, Owen, Lampart i Rooney. Głównym celem imprezy była dobra zabawa która przebiegała w sportowej atmosferze. Rywalizacja na boisku była  bardzo zacięta, atmosfera na trybunach wspaniała a zainteresowanie ze strony głównie rodziców bardzo duże.

Każda drużyna rozegrała po jednym meczu. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami które wręczała aktorka Lidia Sadowa oraz paczkami od Św. Mikołaja który przybył specjalnie do Płońska prosto z zaśnieżonej Laponii.

Imprezę Mikołajkową zakończył mecz pomiędzy rodzicami FA Płońsk i FA Ciechanów w którym lepsi okazali się rodzice z Płońska.

Football Academy serdecznie dziękuje rodzicom oraz wszystkim darczyńcom którzy przyczynili się do zorganizowania paczek a także tym  którzy pomogli w organizacji imprezy.

Specjalnie zaproszonym gościem była aktorka Lidia Sadowa  znana z takich seriali jak :Barwy szczęścia, Szpilki na Giewoncie, Samo życie czy Prawo Agaty.

Takie turnieje to kapitalna promocja dziecięcej piłki nożnej.

<< wstecz dalej >>

udostępnij