MECZ POKAZOWY

start / Aktualności

MECZ POKAZOWY

W sobote 25 lutego w hali, której na co dzień trenuje zespół FOOTBALL ACADMY, zespół złożony z chłopców urodzonych w latach 200-2002 rozegrał pokazowy mecz na zakończenie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu 2011/12. Nasza drużyna została podzielona przez trenerów na dwa zespoły i zaprezentowała się szerszej publiczności, któa stawiła się na hali przy ul. Przypkowskiego. W spotkaniu zwyciężyła drużyna FA "B"(niebiescy) pokonując FA "A"(seledynowi) 3:0. Drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony, co odbiło się echem na oficjalnym zakończeniu JLF, które miało miejsce kilka godzin po spotkaniu w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Po meczu chłopcy wzięli udział w  konkursie wiedzy o Jędrzejowskiej Lidze Futsalu!

Więcej informacji o całej lidze oraz galeria zdjęć ze spotkań pokazowych (m. in. z meczu FOOTBALL ACADEMY) na : www. facebook.com/futsal-jedrzejow oraz na  www.futsal-jedrzejow.pl

 

FOOTBALL ACADEMY "A" - FOOTBALL ACADEMY "B"  0:3(0:2)

Bramki: Norbert Krupa,Bartek Równicki, Damian Bielecki.

Skład drużyny "A": Wiktor Woźniak - Filip Nawrot, Dawid Kośmider, Wiktor Blicharski, Maciej Madyś oraz Bartek Równicki, Paweł Pieczaba, Bartek Celary, Radek Stępień.

Skład drużyny "B": Wiktor Kwapień - Norbert Krupa, Karol Dzwonek, Jakub Smorąg, Mati Strzeszkowski oraz Damian Bielecki, Sebastian Sadowski, Piotr Pieczaba.

<< wstecz dalej >>

udostępnij