start / Aktualności

Mikołajki z Football Academy

MIKOŁAJKI Z FOOTBALL ACADEMY

 

Już 29 listopada o godzinie 10:00 w hali sportowej w Bugaju odbędą się mikołajki dla wszystkich dzieci i rodziców z Football Academy Miłosław.

Ponieważ Św. Mikołaj ma w tym czasie sporo pracy, nie jest w stanie odwiedzić wszystkich dzieci osobiście. Na szczęście na nasze zaproszenie odpowiedział natychmiast i obiecał, że sam wręczy każdemu dziecku świąteczny prezent! Nie zawiedźmy go i bądźmy wszyscy czekając na jego przyjazd!

Zanim jednak Św. Mikołaj do nas zawita, okazję do wykazania się piłkarskimi zdolnościami na parkiecie będą mieli rodzice. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w „Mikołajkowym Turnieju Rodziców” prosimy o zgłaszanie się u trenera Marcina Budzińskiego.

Aby dopełnić nasze mikołajkowe paczki różnymi słodkościami prosimy wszystkich rodziców o wpłatę w wysokości 10 zł od dziecka. Pieniążki będzie zbierał trener Marcin.   

Zachęcamy również wszystkie mamusie i tatusiów do włączenia się w organizację naszych pierwszych futbolowych mikołajek. Własnoręcznie robione domowe wypieki w słodkim stylu będą bardzo mile widziane.

Liczymy na Państwa zaangażowanie!

 

A oto jak przedstawia się nasz mikołajkowy harmonogram:

10:00 – zbiórka wszystkich dzieci i rodziców na hali

10:30 - 12:00 – Mikołajkowy Turniej Rodziców

12:30 – wizyta Św. Mikołaja

14:00 – zakończenie i wspólny okrzyk

 

Do zobaczenia !!! "smiley"

<< wstecz dalej >>

udostępnij