Molkip Cup- informacje

start / Aktualności

Molkip Cup- informacje

W tym roku Molkip Cup odbędzie się na Euroboisku na os. Dolne Miasto (przy ZSM nr 1) w Wałczu w dniu 03 czerwca (niedziela). Football Academy na ten turniej została zaproszona w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2000 i młodsi oraz 2003 i młodsi.

Dla obu roczników turniej rozpoczyna się o godz. 9:30. Odprawa trenerów i zawodników 9:00. Zbiórka zawodników na Euroboisku w Wałczu o godz. 8:50.

W każdej kategorii wiekowej w drużynie może wystąpić 10 zawodników. O powołaniach dzieci na turniej zostaną Państwo poinformowani telefonicznie we wtorek (w turnieju udział biorą wszystkie dzieci z rocznika dla których jest on organizowany oraz młodsze dzieci, które zostaną wyróżnione przez trenera za postępy oraz zachowanie podczas treningów).

Obie drużyny zostaną poprowadzone w turnieju przez swojego trenera- Wiesława Powalisza, tel. 531-547-700.

Przypominamy, że jak na każdy turniej należy zabrać ze sobą aktualną legitymację szkolną oraz zgodę rodzica na uczestnictwo w turnieju!

 

 

                                             Piła, dn. 03.06.2012r.

Oświadczam, że:

W związku ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem wyrażam zgodę na:

uczestnictwo syna /córki.................................................................................................

w zawodach sportowych MOLKIP CUP w dn. 03.06.2012r.

Syn (córka) nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w/w zawodach.

Podpis:_______________________________

Data: _______________________________

 

 

 

Kto pamięta Molkip Cup z zeszłego roku ten wie, że to nie tylko turniej, ale ogromny rodzinny piknik i dużo dobrej zabawy. W związku z tym, zapraszamy wszystkich rodziców do kibicowania! :)

<< wstecz dalej >>

udostępnij